Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a péniszemnek?

Edward Cullen ® kérdése:

Mi baja lehet a péniszemnek?

Figyelt kérdés

A makk közepe és a hucső körüli rész kicsit piros. Nem viszket vagy hámlik.


A mellékherékben éreztem korábban ejakulációkor fájdalmat és csípett a vizelés.


Hugycső labor, kenet: vegyes baktérium és nem sarjadozó gomba.


1 hónapja tart.


Elszedtem Summamed S-t és Zinnatot. Orvos ajánlására + használtam Canestent, Batrafent, - legutóbb Travocort.


A csípés nagyjából elmúlt, de a pirosság a makról és a hugycsőről a napi 3 kenegetés ellenére nem múlik.


Nehezen jutok be mindig a dokihoz. Telefont se nagyon veszik fel.


Szex csak kapott orális szex volt egy nővel több mint 1 hónapja.


33/F



tegnap 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az már a kenegetés miatt piros, mivel pl a Canesten gombára van elsősorban és szárító hatású.

Én a helyedben vagy nem kenném már semmivel (mivel a probléma megszűnt) vagy hámosító krémmel kenném pl bepanthen.

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is rá. A Batrafen eléggé szárította.


Ezért írtak Travocort-ot, mert az nem szárít annyira.


Most lesz csütörtökön egy hete ,hogy használom. Akkor tervezem visszahívni a rendelőt. Remélem elérem őket.

tegnap 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg kell mosni. Nekem koszos törcsitől lett ilyen de két nap után elmúlt, szerintem tipikus irritáció. Kamillateába lógasd bele és áztatsd ki szappannal mosd meg, ja meg csepegtess jódot enyhén vizes vattára és türüld át, az nagy valószínüséggel meggyógyítja, naponta egyszer kétszer....
ma 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!