Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is ilyen rövid a fitymája?

Másnak is ilyen rövid a fitymája?

Figyelt kérdés

Olyan egy-másfél éve ilyen.

Ahogy nőtt a péniszem, valamiért egyre rövidebb lett rajta a fityma, pedig régen teljesen befedte.

Most már egyáltalán nem fedi még lankadtan sem, mindig kint a makkom, ami nekem kicsit fura.


Ez normális, van más is akinek ilyen?


17F



tegnap 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek hosszabb, van akinek rövidebb, szerintem ez személyenként változó. A tiéd ezek szerint elég rövid, bár még nem hallottam olyanról, hogy valakinek lankadtan sem fedi a makkját. Nekem ha lankadt akkor is a makkom nagy részét fedi a fityma. Ha nem akadályoz semmiben vagy nem kellemetlen, szerintem nincs vele teendőd.


17/F

tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Eöske janeszka21 ***** válasza:
Nem fura nekem sem fedi el a fityma a makkom , de nekem azért mert lankadtan a farkam kerülete 3 cm kb a makkom meg nagyobb az van 3,5 cm
tegnap 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy valaki kamaszkorban kinövi a fitymáját.
tegnap 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú.🤨
tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos mimdíg áll a répa. nekem van hogy 2cm-es a fitymám, olyan mint egy kis ormány. xD
ma 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam minte te,kérdező. 33F Hordtad amúgy hátrahúzva? (ameddig volt választási lehetőséged) az is lehet egy oka,de lehet hogy ígyis úgyis kinőtte volna,nem tudni
ma 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!