Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éve élek aktív nemi életet...

15 éve élek aktív nemi életet férfiként, de a mostani történtek durván fájdalmasak. Ez normális, vagy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori, hogy egész életemben velem egykorú vagy idősebb nőim voltak.

Megismerkedtem egy nálam 8 évvel fiatalabb lánnyal és nagyon megvan az összhang, 3. randin wellnessezni mentünk, egész nap simogatott, húzta az agyam, nagyon jól esett mindkettőnknek a nap. Viszont este az ágyban is vagy 2-3 órán keresztül csak elvoltunk, simogattuk egymást, nekem durván sok előváladékom volt, úgy kívántam a csajt, mint még soha senkit. Aztán elkezdtük a szexet, de a tartós kapcsolataimból kiindulva nem használtam gumit vagy 10 éve, és most felhúztam, de nem sokat éreztem, nem tudtam elmenni, és a kondim nem annyira jó, 10-15 perc után elfáradtam, lelankadtam.


Reggel újra órákig simogatás, és éreztem egész este és reggel is, hogy nagyon fájnak a heréim, szinte szét akarnak robbanni. Annyira, hogy kisugárzik a húgyhólyagom felé is a fájdalom.


Reggel végre volt szex gumi nélkül, de nem lett sokkal jobb. Az orgazmus sem volt intenzív, de biztosan kiürültem rendesen.


Normális az, hogyha sok ideig fel vagy izgulva, de nem élvezel el férfiként, akkor here tájeki fájdalmak vannak?


ma 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális, prosztata problémára utal.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem azt mondta, hogy neki is ilyen van. Ezért nem is szereti, ha így húzom az agyát, aztán nem élveztetem el. Tehát bár nőként mondom, de szerintem normális.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Normális.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!