Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hajhullással hova forduljak?

Hajhullással hova forduljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi félévben láthatóan megritkult a hajam. Van hogy hajmosáskor több tucat hajszál hullott ki. Ha beletúrok a hajamba, mindig van egy két hajszál az ujjaim között. Elkezdtem szedni egy nagy csomó vitamint, ami elvileg erősíti a hajhagymákat. Valamelyest csökkent a hajmosáskor kihulló hajszálak száma.



Háziorvoshoz elmentem a problémával és kértem általános vérvételt, amely eredménye nem mutatott semmi problémát. Az orvos azt mondta valószínűleg valami átmeneti allergia.


31/F


ma 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezernyi oka lehet a hajhullásnak, akár egy rossz fog, gyulladásos góc, stressz, vitaminhiány, rossz sampon, túlzott hajszárítózás stb. Jelenleg az évszakváltás is közrejátszhat a dologban, illetve a genetika is, amivel nem nagyon tudsz mit kezdeni.


Bőrgyógyászatot lehetne még felkeresni, hogyha nem javul a dolog.

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor segítsen tovább a háziorvos kideríteni, hogy milyen allergia. Nem kell annyiban hagyni. Ha arra sem jön ki semmi, akkor utaljon a következő orvoshoz sorjában, amíg ki nem derül mi az oka. (Pl. endokrinológus, gasztroenterológus, bőrgyógyász, stb)
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!