Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora méretet tud még...

Mekkora méretet tud még elérni a farkam ?

Figyelt kérdés
Súlyos fitymaszűkületem volt, egyátalán nem jött hátra, szinte rendes erekcióm se volt mert nem tudtam ingert adni a péniszemnek. Szépen fokozatosan kezd mególdódni, amikor nem tudtam hátrahúzni akkor lehetet a félmerev fitymás péniszem 11-12 cm. Ahogy fokozatosan gyógyulgat, egyre könnyebben jön hátra és kezd megszűnni a szorító érzés egyre jobb a libidóm, a merevedésem és a méretem. Fokozatosan a gyógyulás mértékével nőtt, 13 cm lett, aztán 14 stb és most már 16 cm. Nőhet még vajon ? Talán még kicsit szűk a makk alatt enyhén mikor hátrahúzom, van rá esély ha 100 százalékos lesz akkor még jobb erekcióm lesz ez általl elérné még a 17-18-at ? Mert ugye tapasztaltam ahogy szűnt a szűkület úgy nőtt, gondolom javult a vérrellátás illetve erekció. 23 évesen kezdtem helyre hozni, most vagyok 24. Kb 10 hónapja kezdtem el meggyógyítani a szűkületet. Olyan 7 hónap alatt lett ez a fokozatos növés, első 3 hónapban csak azért ment a küzdelem hogy hátrajöjjön illetve hogy hozzábírjak érni a makkomhoz ami soha nem volt még a fitymán kívül előtte.
tegnap 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!