Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kapuzárási pánik lehet a...

Kapuzárási pánik lehet a férjemen?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja még van változva. Semmi nem jó amit csinálok, sokszor kell éjszaka nyugtalan,hamar robban,nem nagyon komunikál. Aztán 3 napig boldogság,és megint kezdödik.Nagyon elviselhetetlen. Nem tudom mit tegyek? Tanácsot szívesen fogadok.
ma 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd ki a kaput
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet annál több is, esetleg egy titkos kapcsolat, ami stresszeli, mert fél, hogy kiderül, lehet várja aludj el, hogy tudjon írkálni a másiknak és ideges hogy nem sikerül a terve, mert őt figyeled. És jön h ordítson már. Ezek szerint a másik jobban tetszik neki, mert ha nem így lenne es rájönne hogy te vagy a jobb, akkor feltűnően kedves lenne.

De szépen fogalmaztál, kapuzárási pánik. Egy hónapja pánikol.

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az első gondolatom az volt, hogy félrekefél.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha vele beszélnél? Lehet munkahelyi dolog, lehet a kapcsolatokban van valami, lehet szeretője van stb stb stb. Ezernyi dolog lehet, de ezt csak tőle fogod megtudni, hogy mi a változás oka.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze 4 es, mekkora ötlet ez a beszéljél vele, majd bevallja, hogy szeretője van! 🤣🤣🤣

Hogy én erre miert nem gondoltam!

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!