Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinál az a férfi, aki...

Mit csinál az a férfi, aki nem szeret piszoárt használni?

Figyelt kérdés
Sokszor felmerül a téma, de ez nem opcionális dolog. A fülkés wc mindig kevesebb, néha csak egy és ha azt valaki foglalja, akkor ott állhatna az illető várakozva.
ma 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a férfi felnőtt ember, akkor eldönti, hogy vár-e a fülkére, hogy szabad legyen vagy használja a piszoárt.


Én nőként nem szeretek semmilyen nyilvános WC-t, mert szinte sehol sem olyan, hogy rá lehessen ülni, és kényelmetlen felette egyensúlyozni. De ha kell, akkor kell, használom, akkor is, ha nem szeretem. Illetve a pozitív oldalát nézem. Örülök, hogy egyáltalán van hol elintézni :)

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
47 éves felnőtt férfi vagyok! És nem tudom használni a piszoárt. Ugyanis kerekes székes mozgássérült férfi vagyok. És nem tudok állni. A WC-re is csak segítséggel tudok át ülni.
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom hogy ilyen semmitmondó dolgokon képes vagy kattogni. Nyilván felnőtt ember és eldönti mit szeretne. Ha kell, akkor használja a piszoárt. Ha akarja, akkor kivárja a fülkés wc-t. Baromi nehéz gondolatmenet volt.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem szeretem a piszoárt használni mert az a péniszemet nem más férfiak mutogatására találták ki! Igy én inkább nem venném elő más férfiak előtt. Maximum csak a feleségemnek mutaom meg a péniszemet.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinál az ilyen ember?


Szarik bele...

ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen jot nevettem nokent, mikor nekunk van hogy 30 percet is sorba kell allni wc-re mondjuk egy esemenyen.

Mert van osszesen 2-3 db.

🤣

Hat mit csinal, var.

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem használ piszoárt.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Na, ezt soha nem értettem. Ha minden egyes nő ráül rendesen a wc-deszkára, ott mitől lehet akár csak a legkisebb mértékben is csöpögősen koszos a deszka egy csak nők által használt WC-ben? Főleg, ha pl. minden lehúzáskor szépen le is van hajtva a teteje is (vagy épp fel lenne hajtva, ami nőiben ugye teljesen unintuitív, de ha a deszka függőleges, akkor a lehúzott víz sem fröccsenne rá...)?


Persze a nőkben ennyi közös megegyezés, meg bizalom soha nem lesz egymás irányába, marad a fészekrakás (ami idő, hulladék), vagy az akrobatikus sielés (kilincsbe kapaszkodva, pókemberként a fülke falára tapadva, squat-olva), ami viszont tényleg minden képzeletet felülmúlóan mocskos wc-ket eredményezhet.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár pasi vagyok, de nyilvános wc-kben nem csak egészséges emberek fordulnak meg, nyilván a takarítás is sok helyen hagy kivetnivalót maga után (ha a férfi wcben, akkor gondolom a nőiben is ez a helyzet) és több nő családtagom és ismerősöm szedett már össze fertőzést nyilvános wc használat után. Szóval megértem, hogyha az akrobatikus síelést és egyéb pókembert meghazudtoló pózokat választják inkább a viszkető vagina és több ezer forintos gomba elleni krém, vagy ne adj isten orvos és antibiotikum helyett. Ettől függetlenül persze ha összecseszem a wc-t, akkor illene letörölni, utána úgyis kezet most az ember.
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Jó, ezt értem, hogy jelenlegi állapotban senki nem vállalja.


De ha minden nő ráülne, akkor a WC-ik sem így néznének ki...

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!