Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha a szívem...

Mit csináljak ha a szívem elgyengülése miatt merevedési zavaraim vannak?

Figyelt kérdés

Éveken át 8-10 kávén és temérdek energiaitalon éltem. Ha leteszem, javulhat még a helyzet?

31/F



aug. 28. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ilyen fiatalon tönkretetted a testedet! Még talán van remény, de én ezzel orvoshoz fordulnék elsősorban, nem a gyk professzoraihoz.
aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy javulhat, ha változtatsz az életmódodon.
aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy "elgyengült a szíved"? Voltál kardiológusnál? Szoktad a vérnyomásod mérni?
aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam kérdezni, hogy orvosnál jártál? Mert ha nem, akkor nem tudom honnan van a diagnózis.

Ha pedig jártál, akkor biztos hogy nem úgy engedett el, hogy ne mondott volna rá valami kezelést.

aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kardiológiai szakrendelésen egy szakorvos meg fogja mondani a szükséges vizsgálatok elvégzése után a diagnózist, el fogja mondani neked a várható prognózist is, illetve felírja a szükséges gyógyszereket is.

Egyébként a részleges vagy teljes impotenciát nagyon sok minden kiválthatja, nem csak a 4 embernek való mennyiségű kávé és energiaital fogyasztása.

Elég fiatalon leamortizálzad magad.

aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Kiüríted a koffeint és nem pótlod (vagy teljesen leállsz), egészséges életmód, akkor helyreállítható az egyensúly. A test regenerálja magát, öngyógyító, csak segíteni kell a munkáját.
aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres vízivás nagyon sokat segít (napi 1,5-2 liter) mert a koffein pont a vizet vonja el, helyette is azt iszod, testünk 60-70% viszont víz.
aug. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gyula1971 ***** válasza:
82%

Kellene keresni egy szív orvost,hátha tud valami erősítőt adni!

A kávé mellett a genetika is sokat számít.

Szülő vagy nagyszülőnek nem volt szívbetegsége a családban?

aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!