Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a fitymaszükulet fajtái...

Mi a fitymaszükulet fajtái van a veleszületett illetve a másodlagos nem vagyok cukorbeteg de a fitymámat csak a makk közepéig tudom hátra húzni körülbelül ilyenkor mik lehetnek a kezelési módok?

Figyelt kérdés
Még soha se volt ilyen bajom a 20 As éveim elején vagyok bőven és félek nagyon hogy mi lehet a baj illetve gond és az az egész kb 3 hete jelentkezett először aki tud valamit szívesen fogadom
aug. 25. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a kezelési módja, mint amit a kérdés kiírásakor feltett 250 ezer hasonló kérdésnél. Ne legyünk már ennyire analfabéták és szánalmasak.


Fitymaszűkületed van, tehát elmész urológushoz, aki megvizsgál és elmondja hogy részleges vagy teljes metélés kell, esetleg megpróbálhatod szteroidos krémmel a nyújtást.

aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, megnézi és megmondja.
aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani látatlanul. Majd az orvos tudja megítélni, de csak az után, hogy megvizsgált és látta, milyen állapotban van a fitymád.
aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(ha az Intergritys fiú vagy akkor menj már el orvoshoz)

Látatlanba nem nagyon lehet mit mondani.

aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!