Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van egy nagy csomó a...

1422 kérdése:

Mitől van egy nagy csomó a herezacskómban? És mi lehet ez pontosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár éve észrevettem egy kisebb, gömb alakú csomót a herezacskómban a jobb oldalon, a herém felett. Azóta nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget mivel utánaolvastam és azt gondoltam hogy majd elmúlik, vagy nem lesz esztétikai jelentőségén kívül más bajom vele. Viszont most kb 1 hete ez a csomó elég nagy lett, kb 2 és félszer akkora mint 1 herém. Mindenképpen el akarok vele menni orvoshoz, de előtte gondoltam felteszem itt is ezt a kérdést hátha valaki meg tud nyugtatni hogy nem annyira komoly. Igazából így önmagában nem fáj csak ha kicsit határozottabban megnyomom (tudom ne nyomkodjam.. valahogy meg kell nézni hogy fáj e.) Valakinek valami ötlet/tipp, hogy mi lehet ez?

aug. 18. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem egy nap alatt lett ekkora. Szóval már régóta tudod, hogy egyre nagyobb lesz a mérete, mégsem mentél el évekig orvoshoz vele, ami lássuk be, a te saját felelőtlenséged.


Bármi lehet. Lehet ciszta, hererák stb. Majd az orvos megmondja.

aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet, hogy sérv. Nem erőltetted meg magad és azóta lett nagyobb?
aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy sérv. Nem erőltetted meg magad és azóta lett nagyobb?


Igazából kondizni szoktam, lehet hogy a nagyobb kihagyás utáni megerőltetés miatt?🤔 Ha ez számít valamit van egy porckorong sérvem is ami mostanában szintén előjött, de ezt tudom és kezelem is, nem hinném hogy amiatt de aztán kitudja🤷😅

aug. 18. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha két és félszer akkora, mint a here, akkor már régen orvoshoz kellett fordulni és remélhetőleg most már nem késlekedsz.
aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lágyék sérvről lehet szó.
aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ciszta szerintem.
aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!