Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Pénlszt ki lehet egyenesíten...

PPetike4766 kérdése:

A Pénlszt ki lehet egyenesíteni görbeségéből valahogyan?

Figyelt kérdés
22;F (még szép) A kérdés aktuális, érdekelne és aktuálisan értelmes válaszokat várnék, ugyanis bárhol rákerestem, sehol nem kaptam értelmes választ a kérdésre, a műtéten kívül, hanem csak "elmagyarázást", szóval gondoltam bepróbálom itt is, hátha kapok valami értelmes tippet/választ. Igazából csak most jutottam el arra a szintre hogy már idegesít a téma, és mintha idézőjelesen rosszabbodna. Nem annyira rossz a helyzet, tehát nem túlságosan görbe a téma, legalábbis szerintem, de nem is egyenes, közepesbe sorolnám. És igen tudom, nem is kellene annak lennie feltétlen, de nem a legkellemesebb dolog úgymond. Szóval, bármit meghallgatok, tényleg csak a műtét lenne az út ellene, vagy esetleg vannak valami, nemtudom, házipraktikák? Mindenkitől elfogadok választ, csak azért legyen értelmes.
júl. 25. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sebészeti úton kívül sehogy.
júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Fogadd el olyannak, amilyen. Nagyon ritka az egyenes. A többségnek valamerre hajlik, és nincs ezzel semmi baj. Attól még ugyanúgy lehet használni.

(A páromé például enyhén balra dől, és úgy szeretem, ahogy van. Semmit sem változtatnék rajta.)

júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak műtéti úton van megoldás, azonban ez sem úgy megy, hogy én egyeneset akarok, ezért már adja is az időpontot a sebész.


Csak és kizárólag abban az esetben műtik, ha akadályozná a szexuális aktust, ezzel együtt pedig a bocsi, hogy nyersen fogalmazok, de a szaporodást.

júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az aktuálisan értelmes válaszokat, előre is azoknak, akik jövőben írnának.
júl. 27. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem viccnek szánom.

Egyenes csak a matematikában van. (De két párhuzamos egyenes a végtelenben találkozik.) A fizikában már a görbült térrel találkozunk. A pszichológiában feltételezzük az egyenes jellemet elméletben.

Mire lenne jó neked bármely testrészed egyenes vonalban, amikor semmi nem egyenes a világban?

júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!