Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérrel mennyi esélyem...

Herevisszérrel mennyi esélyem van gyerekre?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 évvel (17 éves vagyok) ezelőtt mozgásnál jelentkező herefájdalommal mentem korházba. Ott nem igazán kaptam segítséget. Több információ reményébe magán urológushoz fordultam, aki azt mondta, hogy ,,szerinte herevisszér’’. Mivel biztosra akartunk menni, meglátogattunk egy másik helyi urológust, röntgennel is vizsgált. Nagy meglepetésre határozottan kijelentette, hogy nem talált visszeret. Ezen kívűl máshol is röntgeneztek, ahol szintén nem láttak visszeret, így nem foglalkoztunk vele többet. Fontos megjegyezni, hogy a fájdalom a mindennapi életem részévé vált, úgymond hozzászoktam. Megnagyobbodott erek és egyéb elváltozások nem láthatóak, ahogy nem is tapinthatóak továbbra sem. Ahogy fokozatosan léptem át a serdülőkorba egyre jobban foglalkoztatott a kérdés, hogy na de akkor mi a probléma. Egyre több olyat látni neten, hogy a herékben keletkező hőmérséklet miatt a termékenységet igen csak befolyásolja. Számomra mindig is nagyon fontos volt, hogy egyszer egy gyönyörű családom lehessen. Bárkinek van tapasztalata ezzel? 5 nap múlva megyek urológiai magán rendelésre.

júl. 20. 10:01
 1/8 anonim válasza:
Egyelore meg az sem biztos ennyi infobol h herevisszer vagy sem. De a herevisszeret meg lehet muteni ha kimutathato h romlott a spermiumszam ami egy 20k-s osszeg egy termekenysegi vizsgalat most. De mutet nelkul is osszejohet a gyerek ha nem olyan veszesek a szamok de ha nem akkor mutet es az utana levo fel-1 evben erdemes a gyerekprojectre rafekudni mert altalaban genetika vagy anatomiai okokbol a visszer visszajohet akar.
júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha herevisszered van is lehet gyereked, nem mindegy milyen fokú a visszér.
júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Véletlen röntgent írtam. Ultrahanggal vizsgáltak.
júl. 20. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Te most azt gondolod magán rendelésen többet tudnak az orvosok.Hát nem,csak kevesebbet kell várni a vizsgálatra.Ezt aztán keményen meg fizettetik.El nem tudom képelni milyen tudású orvosok vizsgálgatnak.Pár évvel ezelőtt még csak 13 voltál.Ez nem ennek a korosztálynak a betegsége .Ez orvosi írásokban a 17-21 et emliti.Főleg azokat akik erősebben sportolnak a megengedettnél.Anatómiailag meg erre nem fejlődött ki a szervezet.A herék vénái károsodnak,keletkezik bennünk szűkület,ami vissza hat a herék normális vér ellátására.Ez főleg a bal herét érinti,mert a vénája derékszögben törik meg,mielőtt a vese vénájába csatlakozik.

Probléma esetén a here vénáját műtik,szüntetik meg a szükületet.18 alatt altatásban történik.A herékhez nem nyúlnak,még csak nem is látják őket.

júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen van esélyed. Ha nem jön össze a gyerek, a tágult véna műtéti úton történő lekötésével ez a betegség kezelhető. De vannak, akiknek herevisszér mellett is összejön a gyerek. Emiatt nem aggódnék a helyedben.

Viszont ha ultrahanggal is néztek és két orvos is megerősítette, hogy nincs visszered, érdemes lenne utánajárni, hogy nem máshonnan sugárzik-e oda a fájdalom.

júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet csípőizületből lesugárzó fájdalom is (pláne, hogy mozgásnál lép fel elsősorban), aminek meg semmi köze sem a herék vérellátásához, sem a termékenységhez.
júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hypochondria.
júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van visszerem, fáj. Valamint rengeteg papírom, hogy micsoda tenyészhím vagyok. Gyerek viszont nincs. (A nejemnek hasonló papírjai vannak, értelemszerű különbségekkel)
aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!