Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házi orvos is fel írhat...

Házi orvos is fel írhat sildenafil tartamú potencia növelő készítményt?

Figyelt kérdés

Mivel szükségem lenne konkrétan kamagrára. így azt a doki is fel írhatja ?

Vagy csak bizonyos kivizsgálások után jöhet a háziorvos ?

Ami a kivizsgálásokat érinti semmi bajon nincs!

Csak egyszerűen elő fordul, hogy 3ból 1x 1-2percre fel ál de akkor se az igazi és leginkább csak lankadt akkor is.

És túl korán "elmegyek".

Nincs kemény merevedésem ez leginkább lelki gond lehet mintsem testi eredetű.

A lelki gondomat kezelik, lassan 1éve szedek is rá gyógyszert nagyon minimális adagban.


júl. 19. 07:37
A kérdező szavazást indított:
Nem írhatja fel háziorvos csak úgy
Igen felírhat a házi orvos is ha közlöd hogy inkább lelki eredetű a probléma
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék és elmondanám neki, hogy mi a gond és beszélnék vele.


Ha fizikailag semmi gond, akkor gondolom már voltál kivizsgáláson, így annak az eredményét is láthatja. Ha nem voltál, csak sejted, hogy szervi oka nincs, akkor ártani nem fog tudni a dolog.


Ha gyógyszeres kezelést kapsz, akkor nézd meg a gyógyszer mellékhatásait, mert az is lehet a ludas. Erre lehet megoldása a dokinak is. A másik része, hogy egyébként sem árt, ha a háziorvos tisztában van azzal, hogy milyen gyógyszereket szed a betege.

júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tünetem van, nem hinném hogy lelki eredetű, én keringési zavarra gyanakszok mert gyakran hideg a lábam, kardiológushoz akarok elmenni, hátha értágító gyógyszer megoldja a problémát. Voltam urológusnál, nekem Bontont irt fel, azt mondta háziorvos is felírhatja.
júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!