Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban visszatudom...

Lankadt állapotban visszatudom húzni a bőrt a makkomon, állóhelyzetben a feléig simán, útána viszont egy kissé kellemetlen (nem fáj) és ha teljesen visszahúztam, akkor hamar vissza is csúszik a helyére. Fitymaszűkületem lenne?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy akkor van fitymaszűkület ha nem tudja visszahúzni a bőrt a péniszem. Nekem vissza megy, de kissé kellemetlen és vissza is csúszik, ezért érdekelne hogy ez fitymaszűkület vagy sem.
júl. 18. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Lehet csak rövid kicsit a fitymaféked.

Szerintem mutasd meg egy urulógusnak.

júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyhe fitymaszükület. Én tizenéves koromban nem tudtam hátrahúzni ha állt. Tudatosan húzogattam, krémmel kenegettem, és 18 éves koromra eljutottam arra a szintre, hogy magától teljesen hátracsúszik, és szexben sincs semmi gond. Felnőtt korban nem tudom ha ki lehet “nőni” még ezt, mint ahogy nekem sikerült.
júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlen akkor szűkületed van, kár itt önigazolást keresned azért mert fosol megcsináltatni.
júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!

3) Nem értelek. Hogy érted hogy önigazolást keresek? Mit fosok megcsináltatni?

júl. 18. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes nyújtani, akár forró fürdő közben, akkor rugalmasabb.
aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!