Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gomba? Vagy rosszabb?

Ez gomba? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
A makkomon megjelentek kis piros pöttyök, de főleg a makk alatt a bőrön van sok piros pötty egész kicsik. Nem viszket, nem fáj vizeletnél sem. Most elkezdtem kenni canesten krémmel azt írták az jó rá. Szerintetek ez csak egy egyszerű gomba vagy lehet valami nagy baj is? Nincs kirepedezve a makk se a bőr és nincs kiemelkedés a bőrön csak sima egyszerű kicsi piros pöttyök.

júl. 17. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi más is lehet, pl bakteriális fertőzés is. A gombának azért egyéb tünete is van, pl szag.

Szóval nem javasolt a canesten házi kezelése mindeféle dologra, mert többet tudsz ártani mint használni ha nem vagy biztos benne hogy valóban gomba.

júl. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Már mindenki orvos, csak én maradtam le?
júl. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melegtől is lehet,beizzad. Gomba is lehet.
júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gomba, nekem is volt ilyen. Egyszerű irritáció is lehet, illetve szex után jelenhet meg gyakrabban. Magától is elmúlik, ha nem fáj, nem viszket, nem büdös, akkor nem lesz nagy gond.
júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!