Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk a korulmeteles hogyan...

Fiúk a korulmeteles hogyan zajlik pontosabban ? Írjatok meg részletesebben legyetek szívesek

Figyelt kérdés

A jövő hónap elején lesz a műtét

Bent kell maradni utána?



jún. 25. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Az orvosodtól kérdezd meg!
jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

1. Orvostól kérdezd meg.

2. Kismillió kérdés és válasz van ezzel kapcsolatosan, ne ismételjük már.

3. Korulmeteles.hu és az internet további csoda oldalai elmondják mi a teendő, mi hogy zajlik.

jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem zsinagógában csináltatni jobb élmény.
jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Műtét utan 1 orara mar dolgoztam
jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A kórházban 7-15 percig tart a körülmetélés, míg a rituális művelethez 10-15 másodpercre van szükség.
jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egynapos rutinműtét. Feszesre kérd, mert részleges körülmetélésnél a maradék bőr a makk alatt fel fog torlódni vérpénisz esetén, így jobb, ha ténylegesen hátravágják. Ha a makk ernyedten is szabadon lóg, akkor már teljes körülmetélésről beszélünk. Magának a műtétnek kismillió altípusa és módszertana van, mert évente több tízmillió fiú és férfi esik át rajta a világon, ezért a becsült adat kb. 25-35%.
jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában helyi érzéstelenítésben csinálják. Kapsz néhány szurtit a fütykös tövébe, utána már mem érzel semmi fájdalmat csak hogy matatnak odalent. Kb fél óra az egész. További fél óra megfigyelés és már mehetsz is haza. 1 hónap a teljes gyógyulás. Legtöbbször felszívódó varratokkal zárják a sebet, így vszínű varratszedésre sem lesz. Szóval ne aggódj, rutinmütét és utána sem fáj különösebben.
tegnapelőtt 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gatyára le kellett vetkőzni már a kórteremben. Adtak egy diazepamot, hogy ellazuljak. Aztán át kellett feküdni a betegtoló ágyára, aki letakart egy takaróval, majd eltolt a műtéti előkészítő. Ott kellett levenni a gatyót. Majd egy másik ágyra átmászva betoltak a műtőbe, onnan már magára a műtőasztalra kell átlibbenni. Aztán a jobb kezemet becsavarták az alattam lévő lepedőbe és testhez közeli pozicíóban hagyták, míg a bal karomat leszíjazták és a térdeim fölött is volt egy szíj, hogy ne tudjak mocorogni. Aztán szerencsére rövidre voltam borotválva, így az kimaradt, de jött fertőtlenítő, majd utána jött be a doki. Megnézte előre-hátra húzva, majd addig nyomkodta, amíg félig merevedésem lett. Közben megbeszéltük, hogy milyen eredményt is szeretnék, majd utána paravánnal eltakarták, így nem láttam, hogy mit csinál. Beérzéstelenítették, ami után fájdalmat nem éreztem. Attól még azt igen, hogy mutattak itt és ott. Itt-ott megcsípedeste csipesszel, hogy érzem-e. A fitymafék átvágásánál kértem még érzéstelenítőt. Fura volt ez, hogy ott fekszek szó szerint egy szál semmiben, aztán három-négy ember a farkamat nézegetni és tanakodnak, de aztán az idős doki pár vágással lekapta az egészet. A varrás sokkal hosszadalmasabb volt. Utána bepólyálták, majd feltoltak és aludtam egy kicsit. Aznap három férfit is körülmetéltek velem együtt, mivel a nyolc ágyas kórteremben hamar kiderült, hogy ki miért is van ott. Aztán ránéztek kb. 2-3 órával később, majd zárójelentésbe circumcisio beírva, majd mehettem haza még aznap.
tegnapelőtt 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!