Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kellene vizelés után...

Miért kellene vizelés után megtörölni a péniszt?

Figyelt kérdés
Sohasem szoktam, igazából szerintem teljesen felesleges is. Addig rázom és húzom, amíg az utolsó csepp is kijön.
jún. 24. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A 9 es válasz a tökéletes .
jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9esnek igaza van!!!
jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11 és 12 nincs. Egyáltalán nincs.


Nem vagytok szerintem állatok, hogy hugyos p0c0r0vel mászkáljatok.

jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
nem véletlenül tanítják meg minden kisfiúnak hogy "ki kell rázni" a végén, senki sem szereti a felesleges cseppeket a gatyában, de jól körbeírták hogy a hosszabb cső miatt igenis előforduló jelenség, és nem feltétlenül utal igénytelenségre, főleg nem állatias viselkedésre ha megtörténik
jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14 hát.... A törlés sokkal higiénikusabb. Az, hogy ilyen alapvető dologra nem vagytok képesek.... Normális helyeken a kisfiúkat arra tanítják meg, hogy töröljék meg magukat. Nem véletlenül létezik a toalett papír sem.
jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

És jobb helyeken az igényeseknek mit tanítanak? Hogy lehet megakadályozni, hogy a húgycsőből percekkel később ne csöppenjen az alsóra semmi?

Tehát hogyan lesz értelme a törölgetésnek?

A piszoárra mi az igényes megoldás? Mások előtt kellene törölgetni magunkat?

Fordított helyzetben tehát egy hölgytől is elvárható lenne, hogy a nemi szervét mások előtt törölje meg, jól értem?

jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16 előrébb jutsz azzal, hogy megtörlöd magad, (ami az egyik legalapabb dolog....)mint azzal, hogy rázol rajta kettőt... Van értelme az alapvető higiéniai lépések betartásának. Azért nem fog minden esetben vizelet csöpögnk belőled. Ha nálad de, akkor keress fel egy dokit, mert az nem normális.


Nem kötelező piszoárt használni. Tudtommal azért a férfi mosdókban is vannak WC-k. Ha meg ép nincsen, akkor igen, simán töröld meg magad. Semmivel sem rosszabb, mint random idegen csávók előtt rázogatni.



Fordított helyzet nincs, mert a női mosdókban a normális helyeken ajtók, falak választják egymástól el a vizelő nőket. De ha mondjuk úgy alakul, hogy más előtt kell vizelni, akkor az a plusz max 3 másodperc semmi. Ugyanúgy kötelező dolog marad.



Az, hogy pl te erre képtelen vagy... Nagyon ciki. Pl mert a vizelet nem éppen rózsa illatú, az abban megtalálható anyagok könnyen kifakítják a fehérneműt, na meg a szex terén.... Egy igényes nő fixen nem hogy a szájába nem venne egy hugyos padlizsánt, még hozzá se érne.

jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
Szinte semmivel nem jutsz előrébb. A lerázás ugyanúgy működik. Nincsenek ilyen egyetemes "higiéniai lépések". Bármelyik esetben csöpöghet, ez anatómia. Nem kivédhető, hiába törölheted. Ami az orvost illeti: Ha valaki ennyire undorodik a vizelettől, azon meg a pszichológus tud segíteni. Nem tudom, a te vizeletedben mi van, de az enyém még soha nem marta ki az alsó színét és ilyesmiről egyetlen férfi barátomtól se hallottam.
jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

18 hát nagyon nem ugyanúgy. Attól, hogy kettőt rántasz rajta, ugyanúgy tiszta hugy marad. Ha megtörlöd, akkor nem.


Nincsenek, ez tény. Talán mondjuk azért, mert annyira alap dolgok...


Nem undorodom jobban, mit amennyire kell, mint amennyire normális.


Az, hogy vizelet szivárog ki a hugycsövedből, nem egészséges, ez tény.



Mindenkiében alapvetően ugyanaz van. Az én fehérneműimet nem marja ki, ugyanis én képes vagyok arra a legminimumabb dologra, hogy nem a vizeletes nemiszervemre húzom fel az alsóneműt... Régebben párom fehérneműi voltak olyanok. Elkepesztoen gusztustalan is volt. Szerencsére azért anno tiniként csak meg tudta tanulni, hogy mit is kéne csinálni vizelés után.

jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A megtörlés mellett azt is fontos lenne a szülőknek megtanítani a fiaiknak, hogy legalább a makk végéig húzzák fel az előbőrt és ne lógjon bele a vizeletsugárba.
jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!