Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyermekkorban kaphattam el...

Gyermekkorban kaphattam el valami nemi betegséget?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta (tehát amikor még nem éltem aktív szexuális életet) vannak a péniszemen szemölcs szerű kinövések. Eddig egy partnerem se tette szóvá, de engem nagyon zavar, olyan mintha valami nemi betegség lenne. Amikor az urológián voltam, annyit kérdezett az orvos, hogy mióta ilyen, és ennyi, bele sem írta a leletbe.


Lehetséges, hogy gyerekkorban elkapott fertőzés lenne? Általános iskolában minden nap egymás után ittunk, és volt, hogy szemetesből kiszedett cigaretta csikkeket szívtunk. Egyszer egy nő után is felszedtem az égő csikket amit épp eldobott.



jún. 20. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, hogy sima PPP, azaz pearly penile papules? Mert az csak esztétikailag zavaró, nem fertőz, de lézerrel el lehet távolíttatni:

[link]

jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy sima PPP, azaz pearly penile papules?"


Nem, az sok mindenkinek van, és normális.


Inkább ehhez hasonló, és nem is a makkon vannak: [link]


Egy időben végtagokon (tenyér, talp) is jöttek ki szemölcsök, de aztán elmúltak maguktól.

jún. 20. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igy nehez megmondani mert sokfele lehet. Segitene egy teljes kep ha gondolod es velemenyezem. Privatban is ok ha nem akarod ide. Nekem is voltak ilyen jellegu dolgok.
jún. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hülye kérdés, de miért nem mész el bőrgyógyászatra? 😀


Szemölcs/valamilyen elváltozás van a nemiszerveden, illetve előfordul a tested többi részén is. Mondjuk az első az orvos lenne, aki megmondja hogy ez mi, és tudja hogy kell kezelni, de lehet hogy az én logikámmal van a baj.

jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Lehet hülye kérdés, de miért nem mész el bőrgyógyászatra?"


Nemsokára megszűnik az egészségbiztosításom.

jún. 21. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Internet helyett akkor inkább azt kellene fizetned.
jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Munkaviszony megszűnése után még ha jól tudom még 45 napig jogosult vagy tb alapú ellátásra, de nem vagyok a napok számában biztos.


Egy dolog tuti, a tb-t fizetni kellene, mert bármikor lehet bármi bajod ami miatt jó ha jár az ingyenes ellátás.

jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!