Nektek_is szűrös a farkatok töve?
Figyelt kérdés
Addig sose vettem észre. Most a meleg miatt viszont meztelenül vagyok itthon és feltűnt valami. Korábban teljesen leszőrtelenítettem. Mostanra elkezdett nőni a szőröm. Már olyan fél centi körül tart. Eddig azt hittem, hogy magán a péniszemen nincs szőr, csak körülötte. Most viszont határozottan látszik, hogy a töve, azaz az első kb. 1 cm a farkamon is szőrös.
Másnak is ilyen?
2024. jún. 18. 18:05
1/21 A kérdező kommentje:
*szőrös
2024. jún. 18. 18:05
2/21 anonim 



válasza:





Nő vagyok, szóval statisztikailag nagyobb tudással tudok választ adni: igen ilyen. Semmi baj nincs, teljesen normális.
3/21 anonim 



válasza:





Pasi vagyok, és igen, ez ilyen.
4/21 anonim 



válasza:





Miért csak a nők? Az urológusok és a melegek is tudnak statisztikailag releváns választ adni. :)) Szóval igen, normális!
5/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Eddig valahogy soha nem tűnt fel. :D
2024. jún. 18. 18:26
6/21 anonim 



válasza:





Másnak is ilyen, ne aggódj emiatt! :)
7/21 anonim 



válasza:





Nekem is ilyen ha nem borotválom
8/21 anonim 



válasza:





4-es, 2-es vagyok. Teljesen igazad van, ezt így nem gondoltam végig :D
9/21 anonim 



válasza:





A töve nekem is szőrös. Kb fél-egy cm magasságig.
10/21 anonim 



válasza:





Más leírja hogy ez ilyen és nincs lepontozva. Én leírtam és le lettem. Miért? 😀
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!