Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2024. február elsején volt...

2024. február elsején volt teljes körülmetélésem. Viszont van egy gubics a péniszem alsó részén, a volt fitymafékhez közel 4.5 hónap után is viszonylag nagy, kb fél centi még izgalmi állapotban is. Ez így volt másnak is? 19/F

Figyelt kérdés

2024. február elsején volt teljes körülmetélésem állami ellátásban a jól megszokott szikés/ollós/miegymás eljárásban. A műtét utáni 3. naptól miután én kezdtem el kezelni a sebet/sebeket nagyon furcsa volt hogy a péniszem alsó részén kb a volt fitymafék helyén egy viszonylag nagy "gubics" van több varrásal is összevarrva.

A doki a műtét utáni kontrolon (mütét után egy hónappal) azt mondta hogy egy év és teljesen visszahúzódik és nagyon esztétikus lesz a kispajtás.

Ez 4.5 hónap után is viszonylag nagy, kb fél centi még izgalmi állapotban is, pedig az ödéma már lement, és a sebek is viszonylag szépen összeforrtak.

Emellett még a megmaradt fitymafék is furcsán néz ki, olyan mintha nem lett volna teljesen le/elvágva.


Aggódom hogy ha odajutok az életben hogy újra lesz valakim és komolyabb a kapcsolat nem lesz esztétikus a szerszám, ha már az Isten nem áldott meg egy vastag méretes farönkkel, legalább jól nézzen ki.


Előre is köszönöm a válaszokat, sokat jelentenének a megosztok információk/tapasztalatok.



jún. 12. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagytak valami logo borcafrangot a fek helyen (ami sajnos elofordul) akkor egy kompetens orvos azt meg le tudja szedni.

Nem tudom miert nem figyelnek oda, hogy ezt azert szepre illene csinalni.

jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a rész fog a legnehezebben gyógyulni, mert ott találkozik a körkörös seb a fitymafék függőleges sebével. Idővel kisimul majd vagy segíts rá szilikonos sebkezelővel. Ha pedig nem javul, akkor pár megint meg kell mutatni a dokinak.
jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lekell szedni onnan, bar nem garantálom, hogy nem marad heges.
jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyesmi. Ha gondolod cseréljünk képet, hogy mennyire ilyem.
jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, felhívtam a dokit, hogy mi a bajom és hogy megmutathatom-e neki, de azt mondta, hogy a műtét utáni egy évet kell várni és jó lesz (ez nem volt új infó), emellett rákérdeztem a szilikonos krémre és azt mondta felesleges, viszont én ki fogom próbálni, ha már írtátok, kipróbálom.


Ha az idő és a szilikonos sebkezelő nem használ egy pár hónap múlva megmutatom egy másik urológusnak is, ha kell többnek is.


#4 válaszolónak (és aki még kíváncsi) mellékelek képeket:

[link]


[link]


[link]


[link]


(#4 A képekre a megjegyzéseket/gondolatokat privátban is elolvasom ha itt nem szeretnél képeket kirakni)

jún. 15. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem néz ki rosszul. Nekem ilyen lett


[link]


[link]


[link]

jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szép esztétikus lett. Kb mennyi idő kellett, hogy így nézzen ki? Amit a doki mond egy év reális lehet?
jún. 15. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Reális. Kb 8 hónap volt.
jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!