Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés vizsgálat...

Korai magömlés vizsgálat andrológián?

Figyelt kérdés

Hogyan zajlik?


Szervi tünet nincs az urológus vizsgálat alapján. Magömlés vizelés panaszmentes.


jún. 4. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm. Szerintem csinálnak egy rektális vizsgálatot, esetleg megtapogatja a heréidet, talán néznek egy hormonszintet. Ezen felül járhatsz szexológushoz, de a legjobb ha rendszeresen végzel intimtornát vagy beszerzed az ESZO könyvet, és az alapján fejleszted magad.
jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

AZt nem lehet kivizsgálni, mert ez fejbe játszódik le.

ERre hiába szedsz gyógyszert , inkább ront a helyzeten mind.

jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szervi vizsgálatokat tudnak elvégezni. Ha nem találnak semmit, ami okozhatja, akkor továbbküldenek pszichológiára.
jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én próbáltam páromat bevonni h nyújtsuk az időt, vagy néha csinálja ö mégis más inger, nem akart. Ha szóltam h lassítson megsértődik és itt hagy
jún. 6. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem partner ebben, akkor kár erőltetni a kapcsolatot. Megmondtam, hogy ESZO. De tőlem szenvedhetsz tovább.
jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A korai magömlés nem betegség, nincs mit vizsgálni rajta.
jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazándiból az ágyban zajlódik le egy folyamat, miszerint túl hamar túl sok szerotonin termelődik, és ezért elsülsz idő előtt.


Azért itt lényegi információ, hogy milyen gyakran elégülsz ki, mennyire voltál szexuálisan feszült és mennyire, mennyi volt az előjáték, és maga az aktus mennyi ideig tartott.


Van a Priligy nevű gyógyszer, de erről beszélj a háziorvossal vagy urulógussal.


Az pedig hogy a párod semennyire sem hajlandó kompromisszumot kötni és úgy csinálni hogy neked is jó legyen és tovább tartson, az amellett hogy nem támogat téged és ezzel lelkileg aláz, 2 dolgot is felvet. 1. Teljesen önző, 2. Minél hamarabb szeretné ha véget érne az aktus és örül annak ha korán elsülsz. Ergo, szakítani kell, mert ez nem egy működő kapcsolat.

jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!