Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület miatt sex lehet?

Fitymaszűkület miatt sex lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!

25 éves vagyok, a kovid oltás miatt cukorbetegségem lett (gondolom, hogy attól, mer előtte semmi bajom nem volt soha), és a cukorbetegség miatt teljesen fitymaszűkületem lett merev állapotban. Vagyis...lankadt állapotban, teljesen hátra tudom húzni a bőrt, akár a közepéig is, de merev állapotban teljesen fedi a makkot, és nem jön hátra egy kicsit sem. Már be vagyok rendelve magán dokihoz pestre, aki szeptemberre adott időpontot, és az utána való gyógyulás is vészes, ugyan is nagyon sokat olvastam, hogy nehezen gyógyul. Addig nem nagyon bírnám ki, mennyire utasíthatnak vissza emiatt a lányok? Gondolok itt olyanra, hogy csak alkalmi szituk lennének, a rosszlanyokon stb. mer barátnőm az egyenlőre nincs, volt komoly kapcsolatom, de nem ment, úgy döntöttem élni akarok még. Szeptember vége műtét, aztán gyógyulás hónapokig. Ebbe az évbe gondolom már nem lenne sex akkor, ezért gondolom, hogy 1-2x azért na. Vissza utasítanának emiatt?



máj. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Azért reméljük szaporodni nem akarsz...
máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Fitymaszukulet és szex gondold át ezt a 2. Segítek kicsit.

Benzin és gyomor. Gondold át ezt a 2.

máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha ilyen mértékű a fitymaszűkületed és el kezded vele erőltetni a szexet akkor abból súlyos sérülés lehet. Mindenesetre élvezni nem fogod tudni mert borzalmasan fog fájni, éshát a fájdalom miatt le is fog lankadni, úgyhogy esélytelen a szex.


Nekem is volt, bár én teljesen merev állapotban is hátra tudtam húzni nehezen de nem tudtam jót szexelni vele míg meg nem csináltattam. Ez ilyen sajnos.

máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A covid oltás nem okoz cukorbajt. A cukorbaj meg nem okoz fitymaszűkületet. A helyedben inkább kommunikálni tanulnék meg értelmesen, mert ez a proli stílus sokkal taszítóbb, mint a fitymaszűkület. Ha így beszélsz akkor el sem jutsz az ágyig egy nővel.
jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress más magán dokit. 1 héten belül megleszel. Addig felejsd el a szexet hacsak nem akarsz kínos és fajdalmas élményt
jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!