Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? 2 napja...

Mitől lehet ez? 2 napja kezdődött.

Figyelt kérdés
A farkam végén a hugycsőnyilásnál viszket:S nem pont a végén hanem kicsit beljebb. Rendesen tudok pisilni, minden megy. mi lehet a baj?
2010. okt. 13. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve szerintem azon a helyen, sajnos nem tudom pontosan hogy hol viszket.
2010. okt. 13. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz vagy nemi gyógyászatra ,mert sajnos mi nem tudunk ebben segíteni neked.Az orvos megmondja neked ha baj van,de szerintem valami gombás fertőzésed van,ami elmúlik pár napon belül.
2010. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez egyáltalán nem megállapítható..diagnózis ebből nem vonható le..Szerintem nem komoly de ha nagyon zavar akkor látogasd meg a háziorvosodat és ő majd megmondja hogy miért lehet..De szerintem egyáltalán nem súlyos
2010. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj urulógushoz! Ha tudsz vizelni akkor is! ez valami frtőzés amit elkaphattál valahol(ez nem csak szexuális úton tejedhet) . Ja és ne vakard mert úgy terjed a fertőzés!
2010. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár semmin nincsen, szerintem magátül elmullot
2010. okt. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!