Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszér tágulás, vagy csak...

Hereviszér tágulás, vagy csak felfázhattam?

Figyelt kérdés

Kb két napja fáj egy kicst a jobb herém ,vele együtt a jobb lábamba is nyilal a fájdalom ,elég zavaró, olvassgattam utána de sehol nemtaláltam arról infót hgy ez miért alakul ki és hogy esetleg műtéten kívűl máshogy is elkerülhető, nem volt semmiféle előjele egyszer csak jött és azota csak egyre rosszabb,ja és érdekes módon a jobba herém fáj és a jobb lábam nyilal, pedig azt olvastam ez szinte kizárt

Sportolok és nem élek kifejezetten egészségtelen életmódot...

Csak felfázhattam vagy ez hereviszér vagy esetleg valami más...Kedden megyek orvoshoz de addigis valami módszer esetleg válasz?

Köszi

18/F


2010. okt. 7. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez heresérv, vagy viszér vagy ilyesmi,

de az színte biztos, hogy nem felfázás.

2010. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felfázás gyakori vizelési ingerrel és vizeléskor csípő, égető érzéssel jár. Szóval, nem valószínű, hogy ez van neked.


De azt nem tudom, hogy mi okozza a te tüneteidet.

2010. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most már nem fáj csak néha(de akkor elég erősen) és mintha a jobb nagyobb lenne mint a bal,lehet hogy heresérv?
2010. okt. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!