Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Glosanasol 25 g kenőcsöt...

Glosanasol 25 g kenőcsöt használtam régebben, a nemi szerv körüli erős viszketésre, ami nagyon jó hatásos volt. Sajnos ezt a kenőcsöt kivonták a forgalomból. Milyen másik hatásos kenőcsöt használhatnék?

Figyelt kérdés
Korábban az orvos azt mondta genetikai ok miatt keletkezik a viszketés. A fenti kenőcs nagyon hatásos volt, azonban helyette nincsen másik kenőcs, ami hatásos lehetne. Ki mit javasol? A genetikai okot azaz az öröklést hogyan lehetne kideríteni kitől örököltem e betegséget?
2023. febr. 10. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy várj egy kicsit, rád bízom, hogy ez pár hét vagy hónap legyen, írd fel a panaszaidat és hogy mi mindent próbáltál meg rá, mi segített, mi rontott és ha még mindig fennáll a problémád, akkor menj vissza az orvoshoz. Szerintem az a kenőcs vagy a helyettesítője akkor is forgalomban lesz, ahogy most is kapható.
2023. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárban tudnak erre választ adni,mivel helyettesitik.

De az is lehet,hogy csak receptre adható ki.

2023. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban mondták, hogy megszűnt ez a kenőcs, de semmivel nem tudják helyettesíteni. A házi orvos ugyanezt mondta. Bőrgyógyásznál nem voltam.
2023. febr. 10. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon élsz? Az orvosodat és a patikust kellene elsősorban arról faggatnod, hogy mit használj helyette. Ez nagyon erős gyógyszer: "A klobetazol-propionát a legerőteljesebb, helyi kezelésben alkalmazott szintetikus glükokortikoszteroid."

Szép kis színházat csináltak neked. Hány patika van a faludban? A genetikát onnan tudod, hogy megkérdezed a felmenőidet, hogy kinek viszket.

2023. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyíregyházán lakom. Ott sok gyógyszertár van, mindegyikben azt mondják, nincs már ez a kenőcs, helyette sem tudnak adni.

Sajnos a felmenőim már nem élnek, én vagyok már csak. Amikor még éltek nem volt ilyen problémám, ezért nem kérdeztem a felmenőimet.

2023. febr. 11. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

benuveny.hu-n rögtön 2 nyíregyházi patikában foglalható és van is készleten. Nekem ez az oldal még nem hazudott.

Maguk a genetikai vizsgálatok drágák, egy-egy genetikai betegség vizsgálata is iszonyat drága, úgyhogy ahhoz valami csilliárdosnak kell lenni és magánban van többnyire. Az orvosod biztosan tudja, hogy hol kell érdeklődnöd. Azt nem valószínű, hogy megmondják, hogy kitől örökölted, mert ahhoz a lehetséges jelölteket is meg kellene vizsgálni.

2023. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Utána nézek a kenőcsnek.
2023. febr. 12. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy kapsz azt vagy más hatásos kenőcsöt.
2023. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6/8 válaszára. Nekem nem hozott eredményt a keresés. Gyógyszertárakban azt mondják már nem kapható ez a kenőcs.
2023. febr. 14. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!