Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek prosztata?

Szerintetek prosztata?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, naponta kb 3-3,5 liter folyadékot iszom. Ehhez képest legalább 20szor kell pisilni. Szerintem ez sok. Folyamatosan vizelési ingerem van. Az orvos szerint nincs gond, ez normális. Szedek nyugtató hatásu gyógyszereket(frontin, misoprin). A szex az alig pár percig megy, mert pillanatok alatt elmegyek. Mit gondoltok?
2010. okt. 1. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

3,5 liter? Na jóhogy 20-szor kell.


Egyébként a túl sok ivás/vizelés sok dolog (pl cukorbetegség) korai tünete is lehet. Mentősként javaslom az ORVOST

2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első


úgy értem, hogy egy másikat

2010. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,elképzelhető, hogy a prosztata a ludas valóban, de azért ez nem egyértelmű.


3-3,5 víz ivása mellett a napi kb 15-20 vizelés nem mondható kórósnak szerintem, ha figyelembe vesszük hogy a húgyhólyag kb 200ml folyadék mennyiségnél már vizelési ingert generál.


(egyébként miért is iszol 3-3,5l vizet naponta? ha mondjuk cukorbeteg vagy, vagy orvosi rendelvényre iszod akkor oké, de egyébként felesleges ennyi folyadékot inni naponta)


a folyamatos vizelési inger már inkább kórós, lehet a frontin mellékhatása, de lehet más betegség előjele is.


A szexuális zavarok szintén betudható a nyugtatók mellékhatásának is, de lehet természetesen más miatt is.

ha a korai magömlés nagyjából egy időben jelentkezett a nyugtatók szedésével akkor valószínű hogy a gyógyszerek miatt van.


én úgy gondolom, hogy ez az egész egy kivizsgálást megérne, legalább te is megnyugodnál, hogy nincs semmi gond.

2010. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Dav ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Mindenképpen csináltatnék egy glükóztolerancia tesztet, és sajnos egy rettegett urológiai vizsgálat sem ártana. Mindenképpen csináltasd meg ezeket, írd le a fejleményeket.
2010. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!