Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sosem volt még éjszakai...

Sosem volt még éjszakai magömlésem. Ez baj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem hiszem hogy lett volna mert reggel sosem láttam a cuccot a gatyámban. Nem is szokott felállni reggel. Ez most baj? Maszturbálásnál nincs probléma, ott jön sok cucc. :D
2010. okt. 1. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem baj. sőt, legalább nem kell mosni az ágyneműt.
2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjszakai magömlése csak annak van, aki nem maszturbál sokáig, miért lenne baj, ha nem volt?
2010. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van ilyen,örülj neki és főleg fiatalabb korban szokott ez lenni..Amit leírtál normális,nem egyformák az emberek,nem mindenkinek áll fel,valakinek meg csak azért mert nagyon kell mennie rosálni,valakinek meg spontán erekciótól.Tök rendben vagy.
2010. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendszeres maszturbáció mellett ritka az éjszakai magömlés. Teljesen rendben vagy.
2010. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak akkor volt ha egy jó ideig nem recskáztam.
2010. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!