Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A felsorolt dolgok problémák?...

A felsorolt dolgok problémák? Könnyű segíteni rajtuk? 19F

Figyelt kérdés
Kicsit rövid a fitymafékem, ha hátrahúzom ernyedt állapotban fitymát akkor hátulja megakad, szemben lévő részt jobban hátrább tudom húzni. Merevedéskor ez épphogy makk alá megy(fitymám). Meredt állapotban 12-13cm a péniszem, szerintem ez kicsit kicsi. Félek, hogy barátnőm kinevet vagy hasonlók. Aztán másik problémám hogy fehér foltok vannak a herezacskómon meg a péniszemen is közelről lehet látni állítolag Fordyce pöttyök. Szerintetek? Valamint nyugalmi állapotban a bőr szerintem hozzánőtt a péniszem törzséhez. Elválasztani nemtudom max kamilla tea nem tudom mit segítene rajta. Hozzá van nőve, a makk alatti résztől
2010. szept. 30. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy urológiai szakrendelést és ott megoldást, illetve magyarázatot adnak minden kérdésedre. A legtöbb helyen beutaló sem kell, elég ha időpontot kérsz. Ha jól tudom, akkor a magyar átlag 12-16 cm, szóval simán átlagos vagy, szóval nincs miért szégyenkezned. Különben sem a méret számít, hanem, hogy mennyire vagy játékos. Ha valóban Fordyce foltjaid vannak, akkor az sem nagy probléma, hiszen állítólag elég gyakori.
2010. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!