Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a vizelésnél?

Miért fáj a vizelésnél?

Figyelt kérdés
Vizelés után olyan csípő érzést érzek a péniszem végében.Mindha tüt szúrnának bele bévülről. Ez mitől van ?
2010. szept. 27. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felfáztál. (Férfiak is fel tudnak, csak nehezebben.)

Igyál sokat, és menj el dokihoz, ad rá gyógyszert.

2010. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ehhez tartozik még az is hogy olyan érzésem van mindha oriási sokat kelene vizelnem, aztán nemjön csak fél - 1 deci....Ja és most az utolso par csepp rózsaszin volt, gondolom az a vérmiatt van...+Mindha egyfolytában elővaladékot termelnék
2010. szept. 27. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Ezek alapján az infok alapján most már sztem tuti, hogy felfáztál. Ha nem akarsz sokáig szenvedni, holnap menj el orvoshoz, magától nem fog elmúlni. Antibiotikumot fog adni, és pár napon belül tünetmentes lesz. Hólyaghurutnak hívják egyébként. Igyál sokat, hogy átmossa a hólyagodat, meg hogy legyen mit pisilned, úgyis sokat kell menned, ha nem jön semmi, az nagyon rossz. A doki segít, ne szenvedj. Jobbulást!
2010. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Helló. Köszi szépen, neked is volt már ilyen ?
2010. szept. 27. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, többször is, bár én nő vagyok, de a tünetek ugyanezek. Nektek még rosszabb is, mert nehezebben fáztok fel (hosszabbak a húgyutak), de ha mégis, akkor sokkal rosszabb, és tovább tart. (Ugyanolyan baktériumok hosszabb úton és ideig ürülnek, ezért kell az anibiotikum, hogy kinyírja őket, ne szaporodjanak legalább.)

Nekem még az szokott segíteni, hogy nagyon meleg, majdnem forró vízbe ülök, hogy a vesémet ellepje, és egy darabig ücsörgök benne. És ha kiszálltam, akkor is melegen tartom a derekamat. (Azért annyira ne legyen forró, hogy rosszul legyél, meg ti lehet, hogy nem bírjátok a nagyon forrót.)

2010. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A forró fürdővel nincs gond mert azt nagyon szeretem, főleg télen, elveszni a habok közt, illó olajok stb :).

Hát izé, kicsit furcsa hogy épp nő aki megmagyarázza mia problémám :), de nem gond, csaknem orvosira jársz ?

2010. szept. 27. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, csak sokszor volt már ilyen bajom :)

(Ez nagyon sok nőt érint sajnos.)

Viszont a férjem is volt már felfázva, úgyhogy több oldalról is van tapasztalat. :)

2010. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha lehetne másképp gyűjteném a tapasztalatot, és nem a sajat bőrömön átt :D. Ez talán hoszutávra jó tapasztalat volt az biztos. Amugy gyakran utaztok különféle betegségek gyűtésében tapasztalat szerzés céljából ? :)
2010. szept. 27. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van, te felfáztál nincs semmi komolyabb bajod :)
2010. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi komoly ??? :D azért ez sem kellemes :D
2010. szept. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!