Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van a makkom megrepedezve?

Miért van a makkom megrepedezve?

Figyelt kérdés
a makkomon ien repedés féle izék vannak... olyasmi mint a terhes csík csak soddal vékonyabb nem fáj... és mióta az eszemet tudom mindig olyan volt... lehet attól hogy hirtelen nőtt meg?
2010. szept. 26. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
körül vagy metélve? mert a kiszáradástól simán lehet.
2010. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is körülmetélt és nekem is repedezik, mert száraz :(

Elég undorító :(

Nem sokat lehet tenni, kenegetni lehet krémmel... de hát egy életen át... az nem pálya igazából :(

2010. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen krémmel lehet ezt kenegetni? Barátomnak is 2 hete műtötték és mostmár kezd kilátszani a makk, és panaszkodik hogy száraznak érzi.
2010. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Körömvirággal lehet kenni, de hiába. Amikor kened, akkor még jó, meg esetleg még utána egy nappal, de azután megint kiszárad. Lehet kenni egész életen át, sajnos...

Én ezért döntöttem úgy, hogy vissza próbálom fordítani a körülmetélést, nyújtok elő-bőrt, újat, nem lesz olyan jó, mint egy fityma, de legalább valami védi a foltos és ronda makkot, amilyen az évek alatt a szabadon tartástól lett :(

2010. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem én nem vagyok körül metélve meg olyasmik mint a terhes csíkok:S csak kicsibe
2010. okt. 23. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, például gombafertőzés is. Biztosat csak orvos mondhat, ha látja.


Ami a hirtelen növést illeti. A pénisz napi méretváltozásával nem veheti fel a versenyt a pubertáskori növekedés, így nem hiszem, hogy az okozza.

Ügyelj a higiéniára, ha bőrhámlás kíséri, akkor azért próbálj ki valami gombaellenes krémet. Az, hogy nem okoz panaszt, bár jó dolog, de attól még nem garancia semmire.

2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem volt semmi panasz se hámlás se viszketés semmi

.... csak kb 3 éve vettem észre h. bevan repedezve

2010. okt. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!