Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a gond, és mit...

Mitől lehet ez a gond, és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. A helyzet az, hogy kb 13 éves korom körül mindkét mellbimbóm megduzzadt, csak akkor van normális alakja, ha például fázom. Fontos hozzátennem, hogy mindkettő ugyanúgy van megduzzadva, tehát nem úgy hogy az egyik jobban, a másik kevésbé. Mikor ez 13 éves korom körül elkezdődött , azt mondta egy egészségügyben dolgozó hogy ez természetes, beindulnak a hormonok. Csak az a baj hogy ez már hat éva folyamatosan fennáll, véleményem szerint úgy ahogy jött, el kellett volna múlnia. Ráadásul elég sovány testalkatú vagyok, és nagyon zavaró, például nem tudok olyan pólót felvenni amilyet szeretnék mert ez látszódna. Mit gondoltok erről, mit lehetne ezellen tenni? Orvost szégyellős vagyok emiatt felkeresni, és mivel még nem szóltam erről senkinek, azt sem tudom érdemes-e.
2010. szept. 25. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás hogy,simán izom csomód van ott.Majd egyszer vissza áll normális alakjára úgy mint nekem.

nekem orvos mondta hogy Izomcsomó van ott.

2010. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cydor válasza:

valóvan lehet izomcsomó vagy zsírcsomó is, ha izomcsomó lenne amit kétlek az a bő eltolásával is ugyanott egy dudorként érzed. ez pl gyúrástól, de stressztől is lehet.

valószínübbnek atrtom a zsírcsomót, ez a bőr alatti kötőszövetben van, és a leg h*jébb helyeken alakul ki, szemöldökben, kézfejen, mellkason, bárhol.

ez ha pont a mellbimbóda alatt van, valóban duzzadtnak látszik tőle.

ezek a csomók időnként vándorolnak, eltünnek máshol felbukkannak, vagy helyben maradnak.

orvosilag eltávolítható, de az esetek nagy részében visszanől.

szóval orvosilag ne igazán tudnak hetékonyan fellépni ez ellen, esztétikai hiba. ha nem fáj, tüzes, viszket, foltos, vagy hámlik, akkor nem érdemes vele foglalkozni.

ha gyúrsz és növegszik a mellizmod, talán kevésbé lesz feltűnő, de valószínüleg a feszülős pólókról le kell tegyél.

2010. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!