Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Áh nem birom egyre rosszabb...

Áh nem birom egyre rosszabb ahogy olvasom..Most kajak basztatnak vagy ezek tények?

Figyelt kérdés
Hello!Nos egy olyan problémám van miszerint büdösebb vagyok az ember átlagnál tehát izzadós vagyok, és hát nem mindig jön jól.Van is belőle probléma rendesen iskolában is.Pedig minden higéniára odafigyelek!Parfüm,fürdés,étkezés,testsúly,gyolyós deo,új ruha mindennap,stb.Nem értem ilyen problémám nem volt soha.Lehet szaroznak velem mert barátaim azt mondják nem vagyok büdös, vagy csak nem akarnak megbántani,de anyám is azt mondja biztos hülye vagyok, nem vagy büdös.A családból sem jelezték, teszem hozzá egyszer sem.De van a társaság úgymond másikfele, aki baszakszik velem.Már nem annyira türöm el mert régebben vicces volt persze, de most már kezd elegem lenni.Esetleg,hogyan oldhatnám meg?Irtam már hasonló kérdést bár Egészségügyi gondra tippeltek, de nem hiszem mert semmi bajom nincs.Lehet tényleg büdös vagyok, de én nem éreztem még magamon.Ebből probléma úgymond év elején volt, de különösebb baj nem volt(azután),és megint most került fel ez a téma.Valaki járt hasonlóan akit esetleg leakartak járatni, vagy csak tényleg tényeket közöltek?Ebből aki esetleg letudta szürni, annak megköszönném a segitségét!18F

2022. ápr. 25. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először tisztázni kellene, hogy tényleg büdös vagy-e. Kérzedd meg 10-15 embert, akikben megbízol. Ha a többség szerint nem vagy büdös, akkor nem vagy büdös.
2022. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mivel fiu vagy baratáaid megmondanak hidd el :D

Nem valoszinü h büdös lennel maximum magas tesztoszteron szited es ezt érzik

Fuck you tanárur lásd pelda Danger

2022. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak piszkálnak.Velem ugyanezt csinálták,pedig én lány vagyok,csak tudták, hogy rosszul érint ők meg ezt élvezték.Úgyhogy nyugi tuti,te sem vagy büdös,ha neked is mondták a barátok,hogy nem igaz.
2022. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!