Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb herén néha kisebb néha...

Jobb herén néha kisebb néha nagyobb keményedésszerűség. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja észrevettem a jobb heregolyóm tetején valami keményedés szerűséget ami hol kisebb hol nagyobb. Van amikor alig tudom kitapintani , olyankor kicsi és puhább , van amikor meg tisztán ki lehet venni , olyankor olyan mintha keményebb lenne. Voltam háziorvosnál , azt mondta semmi gáz ,valószínüleg csak mellékhere vagy valami más kisebb dolog. Azért kérdezek itt is rá mert akkor nézettem meg amikor épp alig lehetett kitapintani. És ha meg mellékhere akkor a bal herémen miért nem érzem? Olyan mint két pici göröngy. Félek ,hogy valami komolyabb dolog:S

15/F


2010. szept. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nézesd meg egy urológussal is. Remélhetőleg nem valami fekélyes cucc.
2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:S Rák nemlehet ilyen? mert néha kisebb néha nagyobb... tehát nemtudom
2010. szept. 16. 13:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor a herezacskó összehúzódik akkor például teljesen ellaposodnak észre sem vehetőek. Az egyik kicsit hosszukás és lapos , a másik pedig ami mellette van kb gombostűfej vagy annál kisebb méretű
2010. szept. 18. 10:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyértem akkor ekkorák amikor "nagyok"
2010. szept. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!