Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen még nő a férfi nemi...

15 évesen még nő a férfi nemi szerv?

Figyelt kérdés
olyan szarul érzem magam amikor úszó tanfolyam előtt átvetkőzünk és a tököm sokkal kisebb mint másoké :(
2010. szept. 14. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem....öltözőben ha nem csak nem áll fel senkinek köztük neked se akkor honnan tudod hogy nekik nagyobb? vagy lankadt állapotban érten?

16/f

2010. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Most hiába nagy valakinek állva,ha normál állapotban meg kicsi,az is elég ciki.De még fog nőni.

De mekkora van neked és milyen magas vagy?Magasságban is kisebb vagy a többieknél?

2010. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki ha lankadt állapotban valakinek kicsi a másikénál, nekem se vmi nagy ha kicsi... főleg ha úszok utána mindig összemegy ilyen 5max 6cm -esre :F

16/f

2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

hát amikor kimegy az ember a vízből utána kicsit fázik,naná hogy összemegy.De ne nézegesd a többieket,mert féreérthetik és ha ők nem foglalkoztak a te méreteddel akkor téged se érdekeljen.

De mennyire kicsi az a kicsi,hogy le se mered írni?

2010. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Van akinek kisebb mint a korabelieknek.De mekkora van,hogy annyira kicsinek találod?Nem lehet hogy te magad is alacsonyabb vagy a többieknél és ezért kicsi még a bré?
2010. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
De most hany centi,de csak ugy?persze hogy no meg.
2010. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Írj nekem privát e-mailt és akkor beszélhetnénk róla , segítenék neked , mert hasonló korú fiú vagyok :)

Üdv :: Dövöd

2010. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

valszeg vérp*csöd van, ami a hideg víz hatására legszivesebben bebújna a testedbe

a többieké meg húsp*cs


egyébként mereven hány centi?

2010. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!