Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék rendben van? Elég...

A fitymafék rendben van? Elég fura.

Figyelt kérdés
A péniszemen, mikor lehúzom a bőrt, és annyira le akarom húzni már, hogy ne legyen ráncos a bőr, elkezdi a fitymafék húzni a makkot.... ez normális? a fitymafék rendben van?
2010. szept. 4. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A fitymafék sem nyújtható a végtelenségig. Szóval teljesen rendben van. Akkor lenne gond, ha húzásra fájna, vagy túl rövidnek bizonyulna.
2010. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha, de nem lesz így gond? hogy ráncos? igaz, ha utána húzom nem fáj, dea makkot húzza le...
2010. szept. 4. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor az rövid.

Ha lehúzza az gáz... sztem el kéne menned az urológushoz, és átvágatnod, vagy leszedetned. Ambuláns műtét, nem fáj, ráadásul 20 perc alatt kész és utána azonnal hazamehetsz.

Azonban arra figyelj, hogyha a doki rá akar beszélni a teljes körülmetélésre, akkor ne menj bele, vagy keress más dokit. Mennyi idős vagy most?

2010. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is javaslom az urológust
2010. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok :S
2010. szept. 5. 09:47
 6/10 A kérdező kommentje:

itt azt olvastam, hogy ha kicsi a baj, nincs vele teendő:

[link]

2010. szept. 5. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is detto ez a bajom én 16 vok, de olavstam ezt a linkelt oldalt.

"egy aprócska tűvel adják az érzéstelenítőt."

mire végigolvastam, bele is mentem volna, és már szólni akartam a szülőknek, hogy nézessük meg. de olvastam ezt a sort.....

hát nemhiszem.... ez a fék ittmarad ha világ a világ.

2010. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nunyui nem kell doki, probald :D

normális, am

max ha nem megy fel koton akkor van gaz xd

de akor meg vigyza kivelsesexlsz

2010. szept. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, nehogy még körülmetélni is akarjanak... azt velem megsinálták pl és nagyon megszívtam vele. (Nincs szex)
2010. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és irány az orvos vagy mutasd meg anyának. Így jár aki nem mossa rendesn minden este hátra húzni és szappanozni de sztem doki
2010. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!