Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás szerű pöttyök, mitől...

Pattanás szerű pöttyök, mitől van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már elég régóta vannak ilyen fehér pöttyök a p.niszemen,amik pattanásokra hasonlítanak,körülbelül 1 hete megpróbáltam kinyomni az egyik ilyen "pattanást" és jött is belőle valamilyen fehér váladék, utána egy két nappal megint megcsináltam ezt, és ugyanez történt?

Ez mitől van?

Szoktam tisztálkodni rendessen minden nap, ezért nem hiszem, hogy átlagos pattanások lennének ( a váladék abszolút nem hasonlít a sima pattanáséra).


2010. szept. 4. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
15/F
2010. szept. 4. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:
a fehér folyadék kérlekszépen genny, esetleg faggyú, vagy annak egy keveréke. Egy statisztika szerint közel minden második embernek vannak ilyenek a péniszén. Ezek csak faggyúmirigyek, ne nyomogasd őket, még véletlenül sem. Ez egy természetes dolog, és csak nagyon drága műtéti úton távolítható el.
2010. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. szept. 4. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szevasz! Hát ha faggyúmirigy vagyis fordyce foltok vannak rajta akkor azért lehet vele valamit kezdeni: [link] de előbb bizonyosodj meg róla hogy valóban ez
2010. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!