Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai erekcióra megoldás?

Korai erekcióra megoldás?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy viszonylag hamar már erekcióm van, elég akár egy csók is, és ez sokszor gáz lehet, ha az utcán kidudorodik nem kicsit a gatyám. 17/f, szóval nem hiszem, hogy gyógyszert kéne erre szednem, de nincs rá valami hatékony megoldás?
2010. szept. 3. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Ha nagyon zavar hordj feszesebb fürdőgatyát.
2010. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az idő. 50 évesen már nem lesz ilyen problémád.
2010. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg barátnőm nem örül neki, ha az ölembe ül egy parkban, és már állok..:)
2010. szept. 3. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem örül? Pedig örülhetne, mert ez annak a jele, hogy beizgulsz rá, vonzónak találod.
2010. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Különben is ez a korosztályodra jellemző, ilyenkor dúlnak a hormonok. Már mondtam idővel csillapulni fog, 50 évesen majd visszakínánod, hogy ilyen könnyen volt erekciód fiatal korodban. :-)


Ha nagyon zavar, akkor gondolj a nagymamádra, attól elmúlik.

2010. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csumi, figy ne hogy gyogyszert szedj semmi kép:D

és ha áll alap . szval ne zarjon ha mész és cskoljak a farkad , ha nem kicsi nem gaz, amásik meg jó hogy órl barátnőd, legalább tudja, hogy felizgat, szvalőn bizalmat is nőveli :)

szval nyugi, am ha nem akarod , lasit sziverséde, vegyél nagy levegőt lassan fujd ki

ez csőkent szíverést és hmarabb el ernyed:D

ccsumi Rico

2010. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó előttivel vagyok:)) szerintem is gondolj valami olyan dologra ami lekókasztja :D Nem egy darab szarra gondolok.. én nem feltétlenül undorító dolgokra szoktam gondolni :) Én inkább valami félelmetesre.. vagy szomorúra:) Én arra gondolok mindig,hogy 6 évesen megnéztem bátyámékkal a Kör c. filmet(amiért azóta is utálom őket)és hogy mennyire megijedtem amikor a kislány kimászott a tv-ből és odanézett.. stb:) attól tuti lekókad
2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és 13/F (utolsó voltam)
2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

EZ butaság, én is iylen vagyok, de ez semmi másnak nem jele csak hogy vonzódsz utána :)

Nekem is van hogy az ölembe öl, aztán csak a fülembe súgja jujj mi mocorog ott? :D


Ezt ha Ő kellemetlennek tartja, hááát... Akkor szerintem benne van a hiba.

2010. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én kört ugy nézetem, hoyg előt ahororra akadva verziólátam, szval filemt végig röhögtem :D

de , jogos :D legalább itt normális valaszokat kapsz :D

2010. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!