Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kihúztam csipesszel egy...

Mikkey kérdése:

Kihúztam csipesszel egy vastagabb, sötétebb szálat az arcszőrzetemből. Azt hittem talán valami dupla szőrtüsző lehet, de jobban megnézve nem is szőr jellegű, inkább mint valami műanyag szál. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2021. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyujtsd fel, porkold meg es kiderul a szagabol.
2021. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Műanyagot nem termel a tested. Feltételezem nem varrták az arcodat a múltban, hogy ki nem esett öltőanyag legyen. Kórosan növő szőrszál is lehetett, ha anyajegyből húztad ki.
2021. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy növekedett, mert borotváltam, aztán elő bújt, de kihúzva nem volt gyökere csak egy kb 1 cmes,vastagabb fekete szál. Régen láttam valami para dokut h volt aki ilyen ismeretlen szálakat húzkodott ki magából, de az még színes is volt ráadásul xd
2021. okt. 24. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20-30-as éveimben nekem is volt néha hogy minimum dupla vastagságú és inkább lapos mint kerek keresztmetszetű szakállszőrszálaim nőttek,én is méregettem hogy milyen vastag lehet...Kihúzkodtam őket,egy ideje nem nőttek vissza.Volt olyan is hogy egy helyről két szőrszál nőtt ki.
2021. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ösnél a válasz, ez is olyan volt, lapos, széles és nem kerek keresztmetszetű
2021. okt. 24. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Másnak is nő ilyen, ne stresszelj rajta.
2021. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel elofordul random damil-szeru szor. Valoszinuleg ugyanott kino ujra. Sot, bizarr eset is van neha. Egyszer a fejborombol egy olyan szalat huztam ki, verzett is rendesen, hogy belul szarus madartollszeru valami volt.

Aztan ha mar nagyon bizarr, borgyogyaszhoz lehet menni. Pl a fejemen az hatareset volt.

2021. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A parás dolgot morgellon néven találod. Keress rá képek és videók is vannak és összehasonlíthatod azzal amit kihúztál. Én is valószínűbbnek tartanám hogy csak ilyen mutáns szakállszőr volt csak a gyökér azért még nem kellene hiányozzon.
2021. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!