Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem vagyok túl alacsony? 14/F...

Nem vagyok túl alacsony? 14/F és 155cm.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 08:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Január végén leszek 15, 178 centi vagyok, 64 kiló, nyugalmi állapotban 7 cm, izgalmiban 20. Na erre mit lépsz, és semmi hazugság nicn benne!
2010. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nyugi akkor is :) csak h a saját házam táján maradjak, unokatestvérem apja 175, anyuja az olyan 165 körül van, az uncsitesóm pedig már a 190t súrolja, szóval nem minden esetben leszel akkora mint a szülők, de sok köze van hozzá.., ja és a u. tesóm 14 évesen 160 volt.. aztán hirtelen jó magas lett : D , arra figyelj a sportban, hogy még ne gyúrj ! mert ha elkezdesz gyúrni, a szövetek jobban rátapadnak a csontra, és nem fogsz már olyan látványosan nőni.., legalábbis , valami hasonlót mondott apu orvos ismerőse nekem...
2010. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
hát inkább túl nővik a szülőket mint hogy kisebbek lennének az utodok.Bár erre is van kivétel,de ilyenkor általában volt valami betegsége terhességkor az anyának,v.korán szült stb.Hát én 11 évesen voltam ekkor,170 vagyok és 13.Marha kicsi vagy.Lehet a szüleid valamelyike is lassabban fejlődőtt és tőle örökölted ezt,de lehet ám más rokonra is ütni,az unokatesóm tiszta nagyapám külsőre.
2010. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
HA jóapád magas ahogy írtad, és te még nem vagy elég kifejlődve több szempontból, akkor a genetika fog meglódítani, mert azt nem tudja befolyásolni az ember és ha későn érő vagy biztos eléred vagy meg is haladod a faterod, mert a mai srácok túl növik.Viszont ha már szinte mindenütt dúskálsz a szőrben , arc, cerka, comb, vádli és széles a válad, akkor is eléred a 175 cm, az biztos, mert te még egy nagyon intenzív növ.korszak elején vagy!
2010. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
még simán túlnőheted a faterod, általában a későn érők lesznek a legmagasabbak, legalább is nálunk így volt
2010. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

igen, alacsony vagy de ez nem gond :) én is alacsonynak számítok (igaz, most már azért vannak nálam alacsonyabb fiú osztálytársaim is...). Amikor 8. osztályban 158 cm voltam. 160 cm-el mentem 9.be. Sokan szekáltak emiatt, de nagyon nem érdekelt. Aztán 9. nyár elején voltam 162 cm, majd nyár végére 170 cm (!), igaz lett egy kis gericferdülésem emiatt, még ma is járok úszni emiatt :) és most 17 évesen 175 cm vagyok. Most se vagyok magas, sőt alacsony, de nem nagyon izgat. :) Csajozáshoz meg pont jó méretben vagyok hisz a mai csajok elég alacsonyak (nem tom ki hogy vette észre :D), és azért egy 160-170 cmes csajjal elég nehéz lenne smárolni két méteresként. :)

Ha valaki kérdezné, akk a cerkám normál méretű. :)

2010. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2010. aug. 31. 18:01
 18/29 anonim válasza:
Nem vagy túl magas,de vannak tőled kisebbek is.Sajnos nem tudjuk befolyásolni a magasságunkat.Legalábbis nem tudok róla.Egyik unokám most 7.-es és 140 körüli magas.Szülei,nagyszülei is alacsonynak mondhatók.Szülei vitték orvostól-orvoshoz,de nem tudnak segíteni.A tesói aránylag megfelelő magasak korukhoz képest.Az a legnagyobb baj,hogy kicsúfolják az alacsonyabbakat.Ettől még rosszabbul érzik magukat.Unokám már agresszív kezd lenni miatta.Szerintem a butaság sokkal nagyobb szégyen,mint alacsonynak lenni.Senki nem gondolja,lelkileg mit érez az alacsony ember.Szerintetek jól van ez így?
2010. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De, túl alacsony vagy.
2010. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát nagyon kicsi vagy,de mint írtad magas az apád,szóval bőven fogsz nőni,csak kicsit később.De még van időd,igaz,ez középiskolában lesz nagyon ciki,mert a csajok is szinte mind magasabbak lesznek nálad.De pár éven belül bőven behozod a lemaradást és lehet te leszel az ász.Meg még van időd csajozni,ez úgyis később szokott komollyá válni.

A magasságodon kívül normálisan fejldősz v. még kisfiús vagy?

2010. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!