Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiu vagyok de a a...

12 éves fiu vagyok de a a péniszem még mindig nem nő. Most 4-5 cm mit csinaljak?

Figyelt kérdés
pls help!!!
2010. aug. 25. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

12 évesen így beszélni... Mosd ki a szád szappannal!

Utána pedig ecetes ollóval vágd le a fütyidet.

2010. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem kezd el nyújtogatni de csak óvatosan..


Még abban a korban vagy amikor még gyakorlatilag bármekkorára megnyújthatod meleg vízben ülve.


Ha mindennap csinálod akkor pár hónap alatt szép eredményeket érhetsz el.


Két ujjad vagy kezed közé fogod és a tövétől összenyomva húzó mozdulatokat végzel, és kitartod valamennyi ideig lassan. (mintha fejnél)


Mindezt naponta legalább fél órát..


3-4 nap után tarthatsz egy nap kihagyást.


Idősebb korban már hiába csinálod, nem fog működni..


Nekem ebben a korban kb 8 cm volt.

2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12 éves koromban merev állapotban 13 volt...gáz van öcsi.
2010. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13 cm*
2010. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amennyiben valós a probléma, meg kéne keresni szakembert, mondjuk andrológust...kéne hormonszinteket ellenőrizni.
2010. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak újszülött korában volt 5 cm! Menj orvoshoz!
2010. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne stresszőjé' Szerintem 12 évesen még nem sok mindenki érdeklődik a méreted iránt :) Mellesleg 12 évesen még csak súrolod a serdülő kort.. Még nem indult be a fejlődés. Ha meg csak a haverjaidnak akarsz menőzni, akkor azt ne itt tedd meg, hanem az öltözőben tesi óra után... :-)
2010. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nézd tényleg ne beszélj csúnyán,ez olyan óvodás dolog,felejtsd el a nyújtogatást és a dokit is.Sok fiúnak csak miután elkezd magasságra nőni és szőrősődni nyúl meg a pénisze,valakiknél kisebb nővésűeknél ez akár 15 éves koráig is eltarthat.

Szóval milyen magas vagy?Szőrőd van e már?

Sokan a te korodban hazudoznak a méretükkel,a legtöbbnek még a te korodban egyáltalán nincs nagy.A szőrősődés is 12 éves korban elkezdődhet,de van hogy valkinek csak 14-15 évesen lesz szőre.Egyébként 13-14 éves kor körül már ha rendes növésű vagy és eddigre legalább 167-173 cm körül leszel akkor szokott nőni,majd lényegesebben olyan 15-17 éves kor körül nő,de vannak kivételek akiknek a 13-14 éves kor fejlődésileg kimarad és középsulis korban történik nálunk változás.szóval csak várni tudsz,még nem kell emiatt aggódnod,tudom kellemetlen de még van bőven időd.

2010. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az nagyon kicsi... Bár nem emlékszem, hogy nekem mekkora volt 12 éves koromban, viszont akkor már hokiztam és most 18 körül van.

Kezdj el hokizni, az egyben nyújtó gyakorlat is és hátha nőni is fog, vagy nemtom. :P

Esetleg sasold meg korodbeliekét, hogy mekkora. :)

2010. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne sasolj korodbelieket mert még melegnek néznek,a hoki meg nem fog segíteni,amíg nem nyúlsz meg és nem kezdesz el fejlődni,egy csomó haverom törpe növésű volt a korodba talán 140-150 cm sek és mind fejlettlenek voltak,míg a normál fejlettségű társaik nem,és csak azután kezdtek fejlődni,hogy nőttek sok csak 7 végén.És ők is mondták hogy ilyen kis 7-8 cm van nekik.
2010. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!