Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves srác vagyok. Az nagy...

14 éves srác vagyok. Az nagy baj ha maszturbációnál hugy lövel ki? Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés valós, akkor ott valami csúnya anatómiai elváltozás lehetséges, amit csak egy orvos tud diagnosztizálni és megoldani. De ha tényleg ez van, ez nem játék!
2010. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én miután kiverem, nem lövelek ki spermát. Ez a korom miatt van? 12/f"


Igen, a korom miatt, szóval ráférne a farkadra egy takarítás!

2010. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Ajj, ezen szakadtam :

"Én miután kiverem, nem lövelek ki spermát. Ez a korom miatt van? 12/f"


Igen, a korom miatt, szóval ráférne a farkadra egy takarítás!

2010. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
49%
Hali én lány vagyok, bár én tudom mire gondolsz... Mikor barátomat orálisan elégítettem ki, akkor mindig ilyen "pisi szerű valami" jött ki neki. Én mondtam is neki hogy ez nem pisi? =D xD De arra jutottunk, hogy ez előváladék lehetett...vagy tényleg pisi =S xD De reménykedem hogy neked is az első az, mert mikor szeretkezésnél elélvezik, akkor ondó jön neki.
2010. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hat utolso te sem vagy valami erett no :)) eleg furi a pasid ha o se tudja....az o teste...hogy nem ismeri?En oralisnal soha nem erzem az elovaladekot,de ha igen akkor az par csepp.


Ha mar itt tartunk a nok amikor elelveznek es olyan nagyot spriccelnek(mar aki)....na az pisi??? :)))

2010. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ezek a kommentek... nagyon kisírtam a szemem röhögés közben... de azért a kérdés se semmi :D
2010. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nem csak viccelsz menj el a háziorvosodhoz vagy urológushoz mert ha tényleg így van akkor lehet hogy valami komoly áll a háttérben!

16f

2010. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem te cigány vagy és magad sem tudod, hogy mi a szarról beszélsz!
2010. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!