Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha nem tágul a...

Mit csináljak ha nem tágul a fitymám?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, rövid a fékem, és szűkületem is van, meg eléggé be van gyulladva!:(

Amikor lemegyek sétálni elkezd fájni a jobb herém.


Mit tegyek?


2010. aug. 17. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
valaki?:(
2010. aug. 17. 10:43
 2/5 anonim ***** válasza:
hát menj el orvoshoz, mert a rövid féket csak ott tudják kezelni, a fitymát meg fürdésnél tudod tágítani
2010. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos...
2010. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fürdés közben lassan húzogasd és lazzulnia kell a bőrnek,de keres fel orvost(urológust)mert ha sokáig hallogatod a végén kifogsz egy horror dokit és körülmetél.A féked azt műteni kell.Szólj édesanyádnak,és akár a gyerekorvosoddal is beszélhetsz a problémádról,ő is meg tudja nézni és tud tanácsot adni.


Kicsit részletesebben kellene leírnod mennyire súlyos a baj.

2010. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Pont egy ugyanilyen problémákkal küzdő korodbéli gyerek írt rám néhány hete >>privit. Azóta szóltál szüleidnek? Vagy hogyan változott az általad leírt probléma?


Alább belinkeltem egyik régebbi hozzászólásomat tartalmazó topikot. Vannak benne kérdések, amelyeket ha megválaszolsz, úgy konrétabb képet kap6unk a problémádról jellegéről és súlyosságáról, könnyebben tudunk segíteni.

Ha még nem mertél szólni szüleidnek, akkor írd meg a belinkelt topikban feltett kérdésekre a válaszokat itt az oldalon vagy >>priviben!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Ne félj, Pajtás! :-)

FEL A FEJJEL! Segítünk! ;-)

(A másik srác azóta jobban van, neki tudtam segíteni.)


Üdv: EE

2010. aug. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!