Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van akkor ha zsibbad a...

Mi van akkor ha zsibbad a péniszem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nekem gőzöm sincs, de józan paraszti ésszel két fő oka lehet. az egyik valamilyen idegi zavar, amely zsibbadtság érzetet idéz elő. a másik a vérellátás zavara.

egyik sem jó. az utóbbi komoly veszélyesek hordoz magában.

ha meg akarlak ijeszteni, azt mondom, hogy menj el azonnal orvoshoz, mielőtt még lenyisszantanák. de nem akarlak, így csak simán azt mondom, menj el.

nem írtad le, hogy hány éves vagy, és van-e fitymaszűkületed. ha van, akkor nem finomkodom: menj el dokihoz, mielőtt elhal.

2010. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a józan paraszti eszest alátámasztom az én józan paraszti eszemmel...húzzál dokihoz, holnap az legyen az első dolgod
2010. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én józan paraszti eszem azt mondja, hogy legalább 1 órára állj le a faszrázással és minden OK lesz!
2010. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Baj van babám!
2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én nem józan paraszti eszem azt mondja h bonts meg egy sört:D
2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!