Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudományos alátámasztása van...

Tudományos alátámasztása van a pénisznyújtó hatékonyságának, vagy átverés?

Figyelt kérdés
A szerkezet fizikailag nyújtja, napi több órán keresztül, ezáltal elvileg hónapok alatt elérhető 1-2 cm nyúlás. Nekem az oldalra való görbülése miatt lenne szükségem rá, nem mondom hogy nagyon zavaró, de ha ezzel a módszerrel sikerülne kiegyenesíteni, lehet kipróbálnám. Ha meghúzom kézzel ernyedt állapotban, akkor tapintható, hogy az egyik felén jobban feszülnek a szövetek, ahol rövidebb.
2020. nov. 9. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nyúlni fog, de károsodni is. Orvossal kellene ezzel kapcsolatban konzultálni.
2020. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából amitől tartok, hogy elszorítja a vérkeringést. Amit olvastam, hogy olyan 4-6 hónap alatt növeli meg 1-2 centivel a hosszát. Mivel nekem erre nincs szükségem, elég lenne ha csak kiegyenesítené, ahhoz szerintem nem kell ennyi idő se. Mivel ha nyújtom, először szinte csak az egyik oldal feszül, majd amikor egyenes lesz, onnan egyszerre mind a kettő és akkor nőne a hossz.
2020. nov. 9. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A helyedben ezzel orvoshoz fordulnék, nem pedig ilyen ostobaságokkal kockáztatnám, hogy még nagyobb problémáid lesz.
2020. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van róla szó, egy orvos oldala ez.

2020. nov. 9. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem garantált, hogy tényleg orvos, másrészt ha ilyen egyszerü lenne, akkor senki nem mütene!
2020. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Le van írva, hogy van az a szint, hogy tényleg műteni kell, de csak a 60 fokos elhajlas felett. Nekem max 10-20 lehet. Orvos, nem csak ez az egy oldala van.
2020. nov. 9. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyhe görbület a normál biológiai variációnak is megfelel, akárcsak a fül és a koponya által bezárt szög.
2020. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!