Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szőrösödés, növekvés,...

A szőrösödés, növekvés, fejlődés a hormonoktól van ugye? Lennt történet

Figyelt kérdés

Szőrzettel csak egy baj van: az arcomon csak ilyen piheszerűen vannak, nem látszanak és idegesít hogy 19 éves vagyok és nehogy valami baj legyen vagy nem fejlődök ahogy kell. Már borotválkoztam többször hátha attól megindulna . Tudom hülyeség meg minek ha nincs. Többi helyen nincs ilyen gond- köldök, láb, nemi szervnél +kéz bár ott is elég szőke de ott látszik és van legalább.

Magasságom normális 182cm nemrég fogytam elég sokat mert duci voltam most 76kg vagyok.

Mit gondoltok mitől lehet hogy arcomon nem igazán nő szőr? várni kell? Esetleg ki lehet deríteni hogy normálisak e a hormonaim? vagy valami étel ami segíthet vagy akármi?


2010. aug. 4. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még. Sok 19 éves fiúnak csak pehelyzik. Idővel megerősödik.
2010. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok:D jöhetnek még válaszok
2010. aug. 4. 21:39
 3/4 anonim válasza:
hát ha a kezeden szőke akkor szerintem az arcon is és a szőke szőrzet kevésbé látszik meg.
2010. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő, hát az arcomon nagyon minimális csak annyi amit én közelről látok tükörben. Kezemen azért más ott látszik úgy ahogy.
2010. aug. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!