Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alábbi dolgok normálisak+...

Az alábbi dolgok normálisak+ képen lévő pöttyök normálisak? 19F

Figyelt kérdés

Szóval, itt a link:

[link]

A péniszemen és a herezacskómon is vannak ugyanilyen pöttyök, bár kevesebb ennél. Normális?


TOvábbi kérdéseim:

19 évesen 8,5cm-es és 3cm vastag a péniszem ernyedt állapotban. Mereven ez 12cm és 4cm. Nem kevés??


A bal heregolyóm nagyobb mint a jobb kb dupla akkora. A jobb néha felis csúszik lágyék környékére. Ezt tudtommal rögzíttetni kell urológussal. Addig is roncsolhat nem? tehát állapota rosszabbra változhat és spermáknak sem jo gondolom.

Rövid a fékem, a fityma ernyedt állapotban nem fedi be teljesen a makkomat ez tudtommal normális, ha hátrahúzom makkomat akkor a fék felőli részt nem tudom addig húzni mint ami nekem szemből van. Tartja a fék.

Bocsi a sok kérdésért. Most megyek majd urológushoz csak tudni fogom mire számithatok. És hogy méretek normálisak e mert szerintem tul kicsi


2010. aug. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj el az orvoshoz, de nem hiném,hogy súlyos de menj orvoshoz minél hamarabb.
2010. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát az elég kicsi...:S
2010. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!