Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FÉK-ÉS FITYMAMŰTÖTTEK! : ˙Ki...

FÉK-ÉS FITYMAMŰTÖTTEK! : ˙Ki és hol műtött LÉZERREL és mi miatt? (>>)

Figyelt kérdés

Mivel egyre többen kérdezik ezt (tőlem is), így érdemesnek látom feltenni a kérdést:

--HOL, mely kórházakban végeznek lézeres fék- ill. fitymaműtéteket Magyarországon?


Elsősorban azokat a helyek érdekelnek, ahol TB-támogatásra végzik ezeket a beavatkozásokat:

_ Fékeltávolítás,

_ Fitymaplasztika vagy valamilyen körülmetélés.

Az is érdekelne, ki volt az orvos, aki a műtétet végezte!?


TEHÁT:

1.) KÓRHÁZ NEVE

Kórház címe és elérhetősége (telefon)

2.) ORVOSOD NEVE

Orvosod elér7ősége

(...feltéve, hogy megbíz6ónak érzitek, és jó munkát végzett...)

3.) Milyen lézeres beavatkozást végzett rajtad/barátodon, ismerősödön... stb.?

4.) Magánpraxis fizetős szolgáltatásáról, (Mennyibe került a beavatkozás?)//TB által finanszírozott műtétről beszélünk?

5.) Mikor műtöttek?


Kort és nemet írjatok.


========

SEGÍTSÜNK KÖZÖSEN AZOKNAK, AKIK EDDIG MÉG NEM TUDTÁK MEGOLDANI PROBLÉMÁJUKAT!

A nevükben is köszönöm!


Üdv: EE


2010. aug. 2. 08:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt a kérdés az, hogy LÉZERREL ki műt és hol végeznek ilyet, remél7őleg TB-re!?


Nem keverni a szezont a fazonnal, és csak akkor írj ide, ha tényleg hozzá tudsz szólni, ok?

Nem OFF-topikot akarok, hanem segíteni azoknak, akiknek arra szüksége le7, mivel hozzám is sokan fordulnak ezzel a kérdéssel, én meg nem egyedül ehhez kevés vagyok.


Ezért kérem azokat, AKIKET MÁR MŰTÖTTEK LÉZERREL, SEGÍTSÉK AZOKAT a sorstársaikat, AKIKNEK M˙O˙S˙T VAN SZÜKSÉGÜK SEGÍTSÉGRE, TÁJÉKOZTATÁSRA, elvégre ők is jártak már abban a cipőben, amiben a most segélykérők, ők is keresték a megoldást tervezve vagy kétségbeesve!


NE LEGYÜNK SZÍVTELENEK, SEGÍTSÜNK EGYMÁSNAK! :-O

2010. aug. 4. 02:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Hello


Én 19 éves srác vagyok,úgy 1 hónapja volt fékműtétem lézerrel végezve.Ez TB támogatott volt,semmit nem kellett fizetnem......

Az orvos akinél voltam:

Dombóvár

Szent Lukács EÜ KHT.

7200 - Dombóvár, Kórház út 39.

Tel: 20/9510-904....74/564-052

Dr.Fél Pál

Rendelési idő: minden K: 16-17-ig.


Nagyon szimpatikus ember,nem félvállról veszi a dolgokat és 100%-an végzi a munkáját.Nálam úgy nézett ki a dolog,hogy hétfőn bementem,megvizsgált,magyarázta mit kellene tenni és másnapra ki is írt lézeres műtétre.Mind a bánásmóddal,mind a műtét lezajlásával meg vagyok elégedve és az eredménnyel is teljes mértékben.Akinek bármi panasza van ajánlom hogy forduljon hozzá:)Ja és főváros mellesleg.....Néztem a neten a rendelési idejét amin keddet írnak,a kórházban Hétfő 10-14óráig van kiírva....


Itt láthatod az orvost: [link]

2010. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok egy kis elírás történt:főváros=főorvos :D
2010. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-3 ez mind szép és jó, de az a leghatalmasabb baj vele számomra, hogy nem Pest vonzáskörzetében van. Szükségem lenne egy Dr. PestiFél PestiPálra, aki egy Pesti kórházban dolgozik ugyanúgy TB alapon és ugyanezt a műtétet elvégzi, mert Dombóvárra nem tudok eljutni.
2016. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!