Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a lágyéksérvet a lágyék nyirokcsomó-tol?

Figyelt kérdés
Mivel most az egészségügyben káosz van így nem tudok elmenni vizsgálatra. Segítséget szeretnék kérni tőletek. 25 éves férfi vagyok, aktívan edzek (kondi). 2 napja arra lettem figyelmes hogy kb 1cm-es gombócot tapintottam ki jobb oldalt combtő környékén. Neten nézegettem de itt lehet sérv illetve nyirokcsomó is.. Nem fáj ha nyomogatom és el is mozdul nyomogatás közben. Bármi tipp, tapasztalat jól van jönne most hogy mégis mi lehet ez?

2020. márc. 23. 13:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, kicsit meg vagyok fázva és herpeszem is van
2020. márc. 23. 13:38
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomó kemény tapintatú, a sérv puhább. Illetve a sérv gyakran vissza is nyomható, a nycs. nem.
2020. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es a sérv nagyobb mint a nycs?
2020. márc. 23. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

A nyirok csomó közvetlen lágyék hajlatban van,kemény ,mint egy bab szem.

A sérv az alhas oldalán látható álló helyzetben,mert kinyomódik.Fekvő helyzetben szinte fel sem tűnik.

2020. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne feltétlenül. Ez attól függ,hogy mekkora a sérvkapu,amin keresztül kitüremkedik a sérv.
2020. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy borsó-bab szem nagyságú. Kemény, ha tapogatom elugrik
2020. márc. 23. 14:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugymond pont a bikinivonalon...
2020. márc. 23. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy nyirokcsomó. És lehet attól a kórokozótól,amitől a herpes is "kijött". Figyeld! De azt tudjad,hogy akár hosszú hetekbe is telhet mire almúlik.
2020. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!