Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a bajom? Mikor feláll a...

Mi a bajom? Mikor feláll a farkam görbe és lefele áll. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Más embereknek nem igy áll a farka nekem viszont lefele görül mi lehet az oka? Hogyan tudom kijavítani ezt ahibát?
2010. júl. 20. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Hali!


Mindenekelőtt hány éves vagy?

_ Mindigis lefelé görbült, (gyerekkorodban is) vagy ez csak most a serdüléstől számítólag görbült lefelé?

_ Nem érte a péniszedet az elmúlt időszakban vmikor vmi sérülés? Nem ütötted meg vhol/vhogy, esetlen nem rúgták meg, nem verted be vmibe?

_ Kb. hány °fokos a görbületed?

_ Ívelten görbül le, vagy olyan, mintha egy törés lenne a hímvessződön? (Tehát egyenesen indul ki előre, majd egy ponton mintha megtörne, és irányt változtat lefelé, esetleg balra még vagy jobbra?)

_ Mennyire befolyásol a görbület viselkedésben, önbizalmilag, esetleg a csajozásban? Mennyire lettél gátlásos, visszahúzódó emiatt?


Várom válaszaidat. Addigis NE AGGÓDJ!

FEL A FEJJEL! :-)


Üdv: EE

2010. júl. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lefelé görbül:( És nem is a hegyénél, (mert az még előnyös is lenne szex közben) hanem kb. az első harmadánál. Nagyon gáz, de ez van.
2010. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nekem ugyanez a gondom, csak pont, hogx felém áll. Szóval kb l-így, ilyen egyenesen. Valami javaslat?

2010. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Halisztok!


Srácok, akkor, ha már a kérdezőnk nem felel, de nektek is uez a problémátok,... hát fórumozzunk a dologról! :-)

A kérdéseim adottak. (tegnapelőtt 04:29-es hsz.)

Ha válaszoltok rájuk, sztem beszélget7ünk róla! :-)


Üdv: EE

2010. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is van iene problomam kb 2cm re a tovetol gorbul lefele kb 45 fokos szogben inkabb toreben mint ivelten es kb 15 fokot gorbul balra is egy idoben ugyan abbol a pontbol... es mar eleg reg ota van de nem igy volt eredetileg :P es regen rugtak tokon nehanyszor de ez meg 1-4 ben volt :P a gorbulesr mikor eszleltem kb 6-7 ikes lehettem
2010. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok tudom hogy kicsit hülye dolog hogy ezzel foglalkozom már 14 évesen de valamikor el kell kezdeni egyébként semmi törés nincs rajta és nem áll se balra se jobbra csak lefele. Engem nem annyira zavar. Semmit nem vesz le az önbizalmamból. / bocsi mindenkinek könyvtárból irok és nem tudok gyakran lenni/
2010. júl. 24. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
EE te orvos vagy?
2010. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Imadom ezt a weboldalt!!!! :))))


36 eves, nem keves tapasztalattal rendelkezo no vagyok...

Semmi baj a gorbuletekkel. Ha a szerszam mukodik, az gorbulve is pont ugyan olyan jo erzes, mint ha egyenes! Elhihetitek!!!! ;)

2010. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is görbül balra de semmi gondom vele 19 vagyok huspéniszem van
2015. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!