Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves fiú vagyok és kb.2...

19 éves fiú vagyok és kb.2 hónapja egy majdnem ügeggolyó nagyságú csomót érzek a bal mellbimbómban/mögött. Mi lehet? Férfi emlőrák?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az-e, csak azt tudom, hogy a férfiaknál is van emlőrák, és annál veszélyesebb, mert ők azt hiszik, hopgy ez tipikus női betegség, férfiaknál nem is fordul elő. Pedig igen.


Fordulj a háziorvosodhoz.

2010. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár nem tartom valószínűnek az emlőrákot, okvetlen mutasd meg a háziorvosodnak, minél előbb, annál jobb.

Remélem semmi komoly, drukkolok.

2010. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak is volt, a doki azt mondta h zsírcsomó, lehet neked is az van, el kell menni körzetihez
2010. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem is volt pont ottan én is megijedtem eloszor... de amikor elmentem az orvoshoz azt mondta a doki, hogy az lehet a férfiaknál minden korban... de ha valóban nem tunik el én is ajánlom az orvost
2010. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is öcsémnek volt hasonlója, ultrahangon kiderült, hogy "ciszta" ami felisszívodot vmi csodakrémtől:)
2010. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugtasd magad, okvetlen menj orvoshoz, tőle nem kell félned.

Tudom para az egész, de még mindig jobb, ha azon agyalnál egész nap, hogy mi lehet ott.

A kamaszkorodból lassan ki lépsz, általában fejlődésben lévő srácoknál szokott a mellbimbónál kis csomó lenni, de nem ekkora.

Én a helyedben megmutatnám dokinak.

2010. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bármi lehet

akár egy zsírcsomó akár rák is

menj el vele orvoshoz

2010. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2013. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!